Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire fogsz szavazni október 2-án?

Mire fogsz szavazni október 2-án?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 18:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%

Akkora hülyeség ez a szavazás. Tök értelmetlen.


Szerintem a racionális szavazat:NEM.


És nem azért mert rasszista vagyok aki nem tűr el senkit, akinek más színű a bőre, hanem mert ez egy olyan kérdés mintha az lenne hogy "egyetértesz-e azzal, hogy a szomszédod megmondhassa hogy kit engedsz be a házadba", amire nyilván nemmel válaszolnál. Ettől függetlenül még annyi menekülten segíthetsz, amennyin akarsz, csak ezt te döntöd el és nem "az EU".


Másrészt meg mindenben egyedül dönt a kormány: támogatások, stadionok, kisvasút, Paks2, egészségügy...stb aztán eléd dob egy ilyen kérdést, hogy "nesze, rágódjál a gumicsonton!", és ezt is úgy fogalmazza meg, hogy lehetőleg minél több konfliktus legyen az emberek között. Miért nem von be minket kormány ezekbe a döntésekbe, ha már a programjából véletlenül kifelejtette ezeket?

2016. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
Nemre. Mert ahogy a romákat, úgy az arabokat sem fogjuk tudni integrálni. Abból pedig még több feszültség lenne. És nem mind jön háborús országból. Egy részük csak hallott valamit Európáról, ezért megindult.
2016. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
Senkire. :-)
2016. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%
Érvénytelenül szavazok
2016. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%

„Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?”


Ha már megkérdeznek, erre a kérdésre egyetlen tisztességes dolog amit tehetek hogy NEM-el szavazok.

2016. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
6%

#9-es

2-es vagyok. Igen igaz Merkel néni szólt egy "kicsit", alapvetően nekem akkor is az maradt meg, hogy ezt miért hagyták a felsőbb vezetők, mert ha nem, akkor nem beszélnénk ilyen népszavazós biszi-basziról. De szerintem nem érdeke EU-nak, főként Európának ez a vezetők közötti egymásra mutugatás.

2016. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Gotland ***** válasza:
32%

Elmegyek, de érvénytelenül szavazok.

Illetve felsorolom, hogy:

Stadionmutyi

Földmutyi

Trafikmutyi

Ráhel

Tiborcz

Mészáros

Habony

Vajna

Kösztévé

Gerinctelen Fidesz

Szánalmas, spermium Orbán.

2016. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
68%

Migránsokra szüksége van az EUnak csak nem bevándoroltatott analfabétákra és műveletlen fanatikusokra.


NEM-mel fogok szavazni.


Aki igennel szavaz az egyben ajánlja is fel az egyik szobáját a betelepítendőknek!

2016. szept. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Pártszimpátiától függetlenül a NEM-re!
2016. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
Mivel nincs értelme, semmire nincs hatással, nem fárasztom magam úrna kerülgetéssel.
2016. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!