Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtad, hogy az a menekült...

Tudtad, hogy az a menekült aki legálisan szeretne az országba lépni, akár egy évet is kénytelen sorban állni a határon ellátás nélkül?

Figyelt kérdés
Te mennyit várnál?

2016. szept. 9. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ugyanazt: mennék illegálisan és inkább vállalnám ennek következményeit, mintsem egy évig dekkoljak a határnál, abban bízva, a hatóságok majd nem hagynak ehenhalni.


Szinte biztosra veszem, h az előttem szólók is ezt tennék, csak ennyi migrancsozas után ciki lenne ezt beismerni.

2016. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én keresnék más lehetőséget. Tudod amelyik ajót zárva van, azon kopogok, és ha nem engednek be, akkor más lehetőség után nézek. Vándoroltam többezer kilométert, nem attól a további párezertől leszek már rosszul.
2016. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!