Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtad, hogy az a menekült...

Tudtad, hogy az a menekült aki legálisan szeretne az országba lépni, akár egy évet is kénytelen sorban állni a határon ellátás nélkül?

Figyelt kérdés
Te mennyit várnál?

2016. szept. 9. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Tudtad? Aki velük van, ellenük van.
2016. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Akkor ne szeressen az országba lépni legálisan se. Menjen szépen haza, és tegyen rendet otthon.
2016. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

# 2


De kis xenofób vagy te... :D

2016. szept. 9. 14:27
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem idegengyűlölet! Ez teljesen jogos! A többség már felnőtt! Kell lennie annyi eszüknek, hogy rájöjjenek, hogy ha 7-8 gyermeket szül az asszony, akkor bizony éhezni fognak, és kénytelenek elvándorolni! És kell lennie annyi eszüknek, hogy ha már a ssját kultúrájuk (vagy inkább kulturálatlanságuk) miatt el kellett menekülniük a saját hazájukból, akkor ugyanazt az életszínvonalat ne vigyék be más országba. Változzanak meg, ha már befogadta őket szívességből egy másik ország. Felnőttek, ezt már maguktól tudniuk kéne! Ők sem butábbak elméletileg, mint egy európai, tudniuk kéne maguktól ezeket a dolgokat! Érdekes, hogy mennyire erkölcsösnek mondják magukat, maikor közben mennyi bűnt követnek el!
2016. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
Elmondanád, hogy ez engem hol is kéne, hogy érdekeljen?
2016. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

És nem kéne elmenekülniük. A nyugati országok segítségével létre lehetne hozni olyan önfenntartó városokat, országokat, ahol az embereknek nem kell elvándorolniuk. Tudod, hogy az európai országok mennyi pénzt költöttek már erre az egészre? Konkrétan már egy teljes országot rendbe hozhattak volna közös erővel és elszántsággal!


És én őket el tudom fogadni, de a viselkedésüket nem! Sosem azt kell nézni, ki hogy néz ki! A viselkedés számít, nem a bőrszín, vagy az arcforma! És ha valaki elmebeteg módjára viselkedik, és tönkreteszi a körülötte lévők életét, vagy éppen agyonveri vasrúddal a szemből jövőt, mert ahhoz túl gyenge, hogy egyszerűen csak leszarja és elmenjen mellette, akkor bizony én ezt nem tudom elfogadni. A magyar társadalom így is sok kívánnivalót hagy maga után, nem a legjobb magatartású emberek. Épp ezért öngyilkosság lenne még betelepíteni olyanokat, akiket felnőtt létükre írni meg olvasni kell megtanítani, meg arra, hogy ne verje szét vasrúddal a másik fejét (meg mással se), mert az fáj a másiknak.

2016. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
14:27, fogalomzavarban vagy. A xenofób az irtaná a külföldieket, én csak szimplán nem szeretném ha idejönnének. Miért nem mennek mondjuk Oroszországba? Ja mer az orosz határőrök kapásból sortűzzel köszöntik őket? Szar ügy...
2016. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Tudtad, hogy ez nem érdekel?
2016. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semennyit, fordított esetben és nem menekülnék arab, afrikai országokba.
2016. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Tudtad, hogy ez abszolút nem érdekel? Tegyék rendbe a saját országukat, ha pedig mégis menekülnek, akkor nehogy már itt a magyarok lelkére próbáljanak hatni, nekünk rohadtul semmi közünk az egészhez.
2016. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!