Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz is "elk, ta"?

A Fidesz is "elk, ta"?

Figyelt kérdés

Nem egyszerűen arra akarom felhívni a figyelmet hogy mit ígértek, és hogy ez hogy halványul el, mert a Fidesz is „csak egy párt”! Ahogy én látom ennél sokkal mélyebben befeszülő dolgokat fog a társadalom elementális erővel a Fideszhez vágni, méghozzá hamarosan. A Fidesznek ugyanis a legnagyobb ígérete, hogy diskurzust teremt a társadalom és a hatalom között. Hogy megnyitja azokat az őszinte hangokat amik elmagyarázzák az elmúlt 20 év eseményeit. Amik megvilágítják azokat a kapcsolatokat amik világossá teszik a társadalom számára a problémáinkat és a lehetőségeinket. És ez a baj! Ez alól akar kibújni a Fidesz, és ez lesz amit nem fognak tűrni az emberek. Azt hogy aki csak ide betette a lábát, az jól járt, aki csak kapcsolatba került a magyarokkal az mindig csak nyert, miközben a magyar társadalom a teljesítményéhez és a lehetőségeihez képes messze mélyen rögzíti az állapotát.

Gyakorlatilag a 8 év hangoskodás után, így semmi változás nem fog történni.


2010. ápr. 22. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van. Sok hülye fityiszes meg csalódott MSZP-s nem tudom, mikor tér már magához végre, és veszi észre, hogy a nagyoktól semmi jóra nem számíthat, és már csak a két új valamelyikébe helyezheti a bizodalmát.
2010. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

de figyelj ide, itt nem lehet magunkhoz térnim, pontosabban hiába ...

mszp leírva

fidesz leírva

na többiről már nem is beszélek h jobbik ... nevetséges


mégis ki ?? én ezért értelmét se láttam a szavazásnak tök felesleges pénzkidobás, nem mindegy melyik oldal csinálja ugyan ezt tovább ?


Lényeg h itt már sok választás óta egyszerűen nincs igazi alternatíva ... ennyi a probléma. Persze ez éppen elég.

2010. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
nem vagyok mszp-s, de azért ne legyünk már hülyék és emlékezzünk a fidesz idején is milyen disznóságok mentek, csak ugye tán régen volt .... az emberek memóriája kopik
2010. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ne reménykedj! Nem képesek felfogni, hogy nem a gazdaság a fő fék, hanem a pálya amin mozgunk. És akiket köt a 20 év a pályához, azoktól nem sokat várhatunk.
2010. ápr. 22. 10:32
 5/15 anonim ***** válasza:
idióta, legalább szavaztál volna egy olyan pártra aki nem zavar sok vizet, most nem kéne attól félnünk, hogy ez a bűnbanda 2/3-ot szerez!
2010. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2. -nak írtam.
2010. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
10:30 - Akkor szavazhattál volna pl. az LMP-re.
2010. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Mint a durcááááás kisgyerek, akinek elvetééék a jáááátééékáááát" :D:D:D
2010. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Eeeeembeeereeek! Kövér László már elmondta, hogy a kampányígéret, nem egyenlő a pártígérettel. Végül is érthető, mert a kormány kéri majd a Fidesz támogatását! Oszt jónapot! :DDDDD
2010. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

mégis ki ?? én ezért értelmét se láttam a szavazásnak tök felesleges pénzkidobás, nem mindegy melyik oldal csinálja ugyan ezt tovább ?


Nem a pár neve a lényeg! Csak ezt meg kellene érteni.

Ha én egy soha nem látott tehetségű zongoraművész vagyok, de leszerződtem egy abszult sz@r zongora gyártóhoz, akkor nincs lehetőségem. Mert még azt sem mondhatom el a világnak hogy szar a zongorám, nem hogy lehetőséget kapjak egy jobb hoz leülni.


Előbb kellene " és van 2 is a parlamentben már" akiket semmilyen szerződés még nem köt, és bátran elmondhatják hogy sz@r a zongora és miért is az. Sőt a zongora készítőnek is elmondhatja hogy ha ez és ez nem fog változni, akkor nem fogok csak félkézzel játszani.


Kb ennyi.

2010. ápr. 22. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!