Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Máris kezdik (folytatják)...

Máris kezdik (folytatják) Viktorék a hazudozást?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 21. 17:52
1 2
 11/20 anonim válasza:
Na hogyne, előző gondolkozz már el, mszp mennyit lopott eddig,folyamatosan derülnek ki dolgok rólunk hogy itt ott csaltak, pl horvát országi nyaraló felújítása az ország pénzéből..aztán meg miért kezdte volna el a fidesz a hazudozást?Drágalátos mszp cseszte el a dolgokat, gondolkozzatok el mszp-sek hogy lehet helyre hozni a dolgokat, persze hogy a tönkre vágott ország nem bírja el egyből az adócsökkentést se..
2010. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A kampány időszakában minden párt ígérget.

Ezek közül vannak teljesíthető és teljesíthetetlen ígéretek. eddig nem láttak bele a pénzügyekbe annyira, mint az mszp, így persze, hogy ígért adócsökkentést. Nem drasztikusat, de ígért. az, hogy ezt meg tudja-e valósítani, nem biztos.

Ha lesznek fontosabb előrelépések, de az adó nem csökken, attól még pozitív, előrevivő dolgokat visznek végbe.


Az adó szükséges dolog, lehet csökkenteni, de ha nem teremt munkalehetőséget, akkor lassan nem lesz olyan ember, aki adót fizessen.


Tehát az adócsökkentés mellett vannak fontosabb ügyek is. Munkaerőpiaci ráta csökkentése, munkahelyek növelése, oktatás helyrepofozása, egészségügy ...

2010. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az emberek is hibásak ezzel a rohadt sok hitelfelvétellel. Sajnos a hitelnek kockázata van, aki bele megy ezzel számolni kell. A bankok meg kaptak az alkalmon. Én is vehettem volna 6misis kocsi helyett 12m-ért, mert adta volna a bank mégse ugrottam bele. Orbánnak ez az igérete, hogy megsegíti az adósokat nem tetszik annyira, de ettől függetlenül rájuk szavaztam, mert gtazdaságilag jobbak, és egy kicsit lehet, hogy becsületesebbek.
2010. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem lenne vele semmi baj ha nem tudnak adót csökkenteni, de akkor ezt fel kéne vállalni:

"Azt ígértük, hogy adócsökkentés lesz, de mégse tudjuk megtenni".

2010. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nem éppen. :) Már tényleg sírnivaló, hogy a magyar utálja a magyart. "az út már a pokolba vezet..."
2010. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a jobbikosok készítsék a trikolort és az árpádsávosat... :)
2010. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nem értem már az embereket, van aki tényleg elhitte, hogy adót akarnak csökkenteni? Miért dőlnek be az emberek a kampányoknak?? Miért nem változik ez meg sosem??
2010. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Lopottt az MSZP is, de azt se kell elfeledni kedves polgártársak, mégegyszer mondom polgártársak, hogy amikor OV volt a miniszterelnök, valamiért elég rendesen megszedte magát a komplett Fidesz! De ők biztos becsületesen szerezték a pénzt és sose hazdutak/csaltak, mert ők szentek! Az a kár, hogy már van Szent Orbán, de most majd lesz Szent Viktor is... Csak Overdose-t még nem tudták fehérre festeni, de hétfőig meglesz!
2010. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mindenki hazudik,ők is fognak.a politika már csak ilyen sajnos.
2010. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
az azért csodaszép, hogy a sok okos magyar embernek ez az ellentmondás eddig nem tűnt föl. viktor az isten. ja bocs, mégse.
2010. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!