Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy az MSZP még mindig...

Hogyhogy az MSZP még mindig ilyen jól szerepelt a választásokon? Szerintetek fel fog még kapaszkodni vagy végleg eltűnik a politikai süllyesztőben?

Figyelt kérdés
900 0000 szavazója maradt még midig. Azok után amit csináltak az országgal ez rengeteg.
2010. ápr. 21. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Azok az emberek akkor is rájuk szavaznának ha Mesterházy kiállna és azt mondaná: "Dögöljetek meg mind, csak a pénzetek kell! Szavazzatok rám szemetek! Én csak kiröhöglek titeket!" :))))
2010. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
a 900.000-ből 890.000-t megvásároltak!A többi rokon meg ismerős:))
2010. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

"900.000-ből 890.000-t megvásároltak"


Mivel te szerencsétlen!

2010. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nagyrésze kihalófélben van.

Nekik már csak lejtő van, ebben a formában.

Ahoz hogy valahová jussanak, komolyan átkellene alakúlni.


A baj hogy ha a kígyó levedlik, még kígyó marad.

2010. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért mert egyedül ők "képviselik" a baloldalt. Persze ott az lmp is, dehát az még elég kicsi. Szóval a baloldal nem maradhat párt nélkül, a baloldaliaknak nem nagyon volt választása több baloldali párt közül. Én ezzel tudom magyarázni a 20%-ot. Ugyebár a sokan a régi mszpsekből a Jobbikra szavaztak, és mégtöbben Fideszre, volt egy kevés aki LMP. Na most ha ezeket az áttérők számát levonjuk abból a számból amit az mszp elért négy évvel ezelőtt, akkor kb szerintem ki is jön ez a 20%. Tehát én az alternatíva hiányával tudom indokolni. Ha lett volna alternatíva akkor viszont az MSZP és a Fidesz is kevesebbet ért volna el. Talán a Jobbik is valamelyest, de nem biztos, hiszen akkor a fidesz kétharmad esélye sokkal kisebb lett volna. Márpedig szerintem sokan azért szavaztak a Fideszre mert a gyökeres változás lehetőségét épp a kétharmadban látták. És mivel ez utóbbi esetben a kétharmad távoli cél lett volna, valószínnek tartom hogy az ilyen szavazók inkább a Jobbikra voksoltak volna.

Véleményem szerint hamarosan egy új baloldali párt fog megjelenni, és az mszp süllyesztőbe kerül.

2010. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tud megkapaszkodni, sokak szerint 2014-ben már a parlamentbe se fog bekerülni, legfeljebb 2018-ra teljesen eltűnik (reméljük)
2010. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt a 900.000-et is úgy szedték össze mint kicsit régebben, vitték a cigányokat busszal szavazni, fölösleges tagadni, saját szememmel láttam 2002-ben.
2010. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!