Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1-10 skálán nektek mennyire...

1-10 skálán nektek mennyire hiányzik Gyurcsány Ferenc?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 18:18
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
10 ,majd szívem szakad... XDD
2016. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
68%
0! Hibás szavazatot adok le (mivel csak 1-10-ig lehetne választani), hogy üzenjek Gyurcsány Ferencnek!
2016. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
58%
-10x
2016. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
28%
Semennyire, azaz 1, de a többivel ugyanígy vagyok, egyedül Horn Gyulának áldom a nevét, hogy ingyenessé tette a 65 év feletti nyugdíjasoknak az utazást tömegközlekedési eszközökön. Ehhez hasonló szociális érzékenységet még egyetlen politikus sem mutatott rajta kívül, de mindegyik a saját mellét és vállát veregette.
2016. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A legböszmébb Feri ***** válasza:
30%

Ó, a drága hormongyuszi... azz... meg az ingyenes utazás. Persze.

Eddig azt hittem, alacsony a kerítés, de igazából nincs is kerítés.

2016. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
49%
- 132
2016. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
62%
Magától nem jut eszembe hál' Istennek, de ha eszembe juttatja őt valaki - pl ez a kérdés -, jóleső érzéssel tölt el a tudat, hogy nincs országos vezetői pozícióban, ami remélhetőleg élete végéig így is marad. Remélem, az 1 jelenti azt, hogy egyáltalán nem hiányzik, úgyhogy: 1. A nullát gondolom nem tudod értelmezni.
2016. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
47%
Mióta átvette helyét Viktor, azóta én a 0-tól már elértem lassan, de biztosan a 10-ezhez :o
2016. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos azt kell mondjam nekünk baloldaliaknak úgy nagy arányban előfordul hogy 10. Meg van rá az okunk, és mi eddig még mindig meg tudtuk indokolni. Azok akik viszont utálják nem tudtak sose olyan nyomós érvet lefektetni ami egyszerre: valódi+ alátámasztható+ tisztázható a károssága. Mi viszont sok olyan érvet tudunk ami egyszerre: letagadhatatlan+tisztán látható+ és kénytelen mindenki elismeni a hasznát. És ezek bizony mind a 10 felé hajtják a vizet. Ezt csak azért szerettem volna elmondani mert gúny gyanús a kérdés, és nem vagyok biztos benne hogy nem húzza be a trollokat fröcsögni, így ezzel lefektetem az alapszituációt. Ez semmi provokáció csak esztétikusan körülírtam. Így ez a válaszom. 10. Mégha tudom is hogy le leszek pontozva, de legalább őszinte vagyok.
2016. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
33%
És a #4-essel ugyan nem az ingyen utazás szinten de valamelyest egyet értek. Horn Gyula volt talán a jelenlegi helyzethez képst is az utolsó politikus féle politikus. Néha azt gondolom, vele halt a jobb világ...
2016. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!