Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért mond le Orbán? Talán ő...

Mért mond le Orbán? Talán ő is benne van valami mutyiban? : )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 13:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A fideszes onnan ismerszik meg, hogy rossz a memóriája. Elfelejti pl., hogy 2002-ben, amikor OV veszített és kutyakötelessége lett volna ügyvezető kormányként működni, ő ezt megtagadta, és Schlecht Csaba által egyetlen nap alatt privatizálta Mo. 12 különösen nagy értékű állami gazdaságát. Az Ezüsthajó, Happy End, stb. sok milliárdos panamáiról is megfeledkeznek. Csakúgy, mint Tokaj hegyaljának és a fehérvár környéki dolomitbányák "privatizációjáról". Ezek mára már mind feledésbe merültek. Ennek ellenére OV nem mond le, és ezt most nem is várja senki. Én sem. Csupán a kérdésed annak a részére szerettem volna reagálni, ami a "mutyikba" való részvételéről szól. A lemondásáról szóló hírek csak amolyan blabla szövegek - biztos vagyok benne, hogy semmi igazságtartalma nincs.
2010. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!