Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tetszik nektek a Jobbik?

Miért tetszik nektek a Jobbik?

Figyelt kérdés

CSAK értelmes válaszokat kérnék.

Egyáltalán nem értem a jobbikos szavazókat.

A jobbiknak nincsen szakértelme csak eszméi.

Énis nagyon szeretném ha Trianont eltörölnék és rend lenne Magyarországon nem szeretem hogy a NÉHÁNY cigány rajtunk élősködik és nagyon hazaszerető is vagyok.Viszont hiába lázong mindenki nem lehet fejjel nekimenni a falnak...

Nem lehet nekimenni a Szlovákoknak nem lehet nekimenni a cigányoknak és nem szabad fajgyűlőnek lenni mert az csak rosszat hoz maga után.

Más intézkedésekkel is meg lehet oldani a problémákat (Hajrá Fidesz) nem pedig csak olyanokkal amiket a Jobbik kínál.


2010. ápr. 19. 22:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem értem a jobbikos szavazókat.

A jobbiknak nincsen szakértelme csak eszméi.


-ha picit utánanéznél megvannak a szakértők akikkel a programot összeállították.



Énis nagyon szeretném ha Trianont eltörölnék és rend lenne Magyarországon nem szeretem hogy a NÉHÁNY cigány rajtunk élősködik és nagyon hazaszerető is vagyok.Viszont hiába lázong mindenki nem lehet fejjel nekimenni a falnak.



-ezekkel a politikusokkal \húsz év ugyanazok az arcok,felváltva uralkodtak \megvan az eredménye minden van csak rend nincs.Trianon szomorú téma és elsődlegesen a határon túli magyarokért harcol a jobbik és ha biztosítva vannak a jogaik ,utána lehet valami határrevizió vagy kárpotlásért harcolni.nem kell fejjel menni a falnak csak nem kell csöndbe türni mindent.milyen dolog ,hogy M.o köztársasági elnökét nem engedik be egy szomszéd országba a határnál visszazavarják.ki mással mernék megtenni?impotens bólogató politikusaink vannak szégyen!és ha valaki kiáll a magyarok mellett azt meghurcolják lásd Morvai Krisztina.Hogy mit ripacskodik.


Más intézkedésekkel is meg lehet oldani a problémákat (Hajrá Fidesz) nem pedig csak olyanokkal amiket a Jobbik kínál.


pl?a fidesz most megmutathatja de sokat ne várj,hidd el a szokásos dolgok mit a fidesz csinált eddig nem lesz elég.

2010. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első párt aki végre nyilvánvalóvá tette a nem elvakult tömeg számára, hogy a politikusaink karöltve lopták szét a hazánkat. Ők még nem adták el kilóra a bőrüket, nem úgy mint a többi párt. Szerettem volna ha most ők jönnek sorra nem pedig a fidesz. Vonáék sajnos túlontúl őszinték még ,és ez a nép baja velük. Az emberek szeretik ha kicsit mellébeszélve kicsit füllentősen kicsit nyalizósan adagolják nekik a dumát. Ez kell a Magyarnak sajnos nem a vérvörös valóság! Azért remélem bizonyítani tud majd a Jobbik a népnek pozitív irányban, hogy minél előbb ő is 2/3 os szavazat többséget kapjon!

Kíváncsi vagyok egyébként, hogy a Fidesz eltörli-e a mentelmi jogot...mert ha nem akkor kénytelen leszek azt hinni hogy ők is csak lopni akarják tovább az országot.A titkosítási törvény is aggasztó számomra! Meg úgy egyáltalán mivel kezdi ....?

2010. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nincs szakértelem! Ezt szeretem.

És annyi mindenkivel beszéltem itt is élőben is a gazdasági problémáinkkal kapcsolatba.

És mindíg oda lyukadtunk ki, és soha nem volt annyira kerek egy pártnak sem a azdaságpolitikálya mint a Jobbiknak.


Bár kivel vitatkom! Ezt veheti felhívásnak az összes tehetségtelen, Fideszes, MSZP s, vagy akát LMPs is!


Várom.

2010. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Sőt! Itt az a gáz hogy orbán lopja a Jobbik programját és épp azért nem fogja tudni végrehajtani mert azok a szakemberek akik kidolgozták a jobbikban ülnek.
2010. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"A jobbiknak nincsen szakértelme csak eszméi. "


akkor néz körül jobban


kérdező az mind szép és jó amit leírtál de pont ebből van elegünk


ezért a jobbik!

2010. ápr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
NÉHÁNY cigány?! Menj le Tiszabőre, Tiszaburára, nézz körül. Utána mondd hogy NÉHÁNY cigány. De Borsodban is szerezhetsz ilyen jellegű tapasztalatot.
2010. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én igazából nem értem ezt az össznépi rettegést, amit egy parlamenti párt körül csapnak, ráadásul hazudoznak össze-vissza. A fajgyűlölethez annyit tennék hozzá, hogy a magyar az egy toleráns nép, és csak azokat nem szereti, akik bűnözésből élnek, és képtelenek a tisztességes életre. Egyébként a világon sehol sem valósult meg az a tolerancia, amit annyian látni szeretnének kis hazánkban. További jó rettegést.
2010. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a válaszokat...

Remélem a Fidesz végre tudja hajtani azt amit ígért (bár ez lehetetlen) de elég lenne az is ha kíhúznák az országot a szarból...

Természetesen ha nem sikerül vagy hasonlóságot fogok látni a Fidesz és az mszp között akkor 4év múlva én is Jobbikra fogok szavazni.

Viszont lássátok be.

A fidesz megérdemli ezt a 4évet és a 2/3-adot hogy bebizonyítsa hogy sokkal többet tud mint az mszp.

2010. ápr. 20. 15:25
 19/21 A kérdező kommentje:

A NÉHÁNY szóért meg bocsi igazatok van.

Úgy akartam írni hogy néhány cigány tisztességes dolgos (több ismerősöm is van).

Ők viszont nem érdemlik meg hogy úgy bánjunk velük mint a többivel bár kétségtelenül igaz hogy nagyon kevesen vannak.

De az a lényeg, hogy vannak.

2010. ápr. 20. 15:27
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

Láttátok kik vannak az LMP-be? A székházuknál megjelent egy két MDF-es meg olyan emberek támogatják, hogy csak néztemXD

Nem véletlenül került be a parlamentbe. Ebből még baj lesz szerintem.... Hajrá Jobbik!

2010. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!