Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tetszik nektek a Jobbik?

Miért tetszik nektek a Jobbik?

Figyelt kérdés

CSAK értelmes válaszokat kérnék.

Egyáltalán nem értem a jobbikos szavazókat.

A jobbiknak nincsen szakértelme csak eszméi.

Énis nagyon szeretném ha Trianont eltörölnék és rend lenne Magyarországon nem szeretem hogy a NÉHÁNY cigány rajtunk élősködik és nagyon hazaszerető is vagyok.Viszont hiába lázong mindenki nem lehet fejjel nekimenni a falnak...

Nem lehet nekimenni a Szlovákoknak nem lehet nekimenni a cigányoknak és nem szabad fajgyűlőnek lenni mert az csak rosszat hoz maga után.

Más intézkedésekkel is meg lehet oldani a problémákat (Hajrá Fidesz) nem pedig csak olyanokkal amiket a Jobbik kínál.


2010. ápr. 19. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem akar nekimenni a szlovákoknak, cigányoknak, és nem is vagyunk fajgyűlölők. Olvasgasd a programjukat, és megérted.
2010. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Felelősségre lenne vonva az összes politikus
2010. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem már nincs miért olvasni a jobbik programját. Majd, ha esetleg 4 év múlva előjönnek egy újjal akkor esetleg átfutom, azt is.
2010. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert szakít a Tolvaj hagyománnyal, és kiáll mindazért amiért itt már Trianon óta nem állt ki senki!!
2010. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
kérdező kér értelmes válaszokat miközben ő kezdi itt a rágalmazást a hazudozást a szidást. szánalom.
2010. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szented csak néhány cigány élősködik rajtunk? Hol élsz, ha szabad kérdeznem? Gondolom a Dunántúlon v akörül... Mert itt a környékünkön (Borsod, Hajdú-Bihar és még sorolhatnám) rengetegen vannak! Lassan elérik az 50%-ot!!! Nem mondanám néhánynak... És azért tetszik a Jobbik, mert nagyon jó a programjuk.

Nem részletezném, mert 88 oldalas, ha annyira érdekel, itt letöltheted, elolvashatod:

[link]

2010. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még egy: VÉLEMÉNYEM SZERINT itt már csak radikális változtatásokkal lehet vmit is elérni, a Fidesz pedig nem radikális párt. De a Jobbik után még mindig ők a legjobbak... Ha nem tetszik a saját személyes véleményem, nyugodtan lehet lepontozni, de mivel demokratikus országban élek, úgy gondolom, h jogom kifejteni a véleményemet, mivel azt kérdezte a kérdező...
2010. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még egyet hozzátennék, ez az utolsó: Nem vagyok se fasiszta, se náci! Ezt csak azok találják ki, akik mással nem tudnak támadni a Jobbik ellen! NEM NÁCIK A JOBBIKOSOK! És az is kamu, h irtani akarják a cigányokat, nem azt akarják! Munkát akarnak nekik adni, és elvenni a segélyt, h megdolgozzanak azért a pénzért! Kapnának pénzt, csak épp meg kellene mozdulniuk érte... Szentem ez abszolút korrekt, mert ha nekünk dolgozni kell a pénzért, nekik mért ne kelljen?
2010. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
nem tetszik
2010. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A Jobbiktól nem véletlenül fének annyian, és nem véletlenül próbálják annyira lehúzni őket. Nagyon sok pénzt ellopnak az országban, és ideje ezek után nézni, mert lassan nem lesz hol aludnunk se.

Egyszerűen eltűnik a középosztály. Vannak a nagyon gazdagok, akik bármit megkaphatnak, és vannak a rabszolgák, akiknek a kis fizetésüket is még jól lehúzzák. Valamiből el kell tartani a romákat is ugye.

A Jobbikot 2002 óta ismerem, és eddig igazuk volt mindig. Azért, mert a TV azon lovagol, hogy nácik, meg a többi baromság, ez csak azért van, hogy a maradék birkát még be tudják etetni. Sajnos valaki csak a TV -n át látja a világot, nem hajlandó mögé nézni, mi folyik ott.

2010. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!