Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olvastad az álltalad pártolt...

Olvastad az álltalad pártolt párt programját?

Figyelt kérdés
Melyik pontja győzött meg hogy öket válaszad, szerinted hogy lehet megvalósitani és miből?
2010. ápr. 19. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy pont nem sokat mond el, de egy program lehet konzekvens, és a mára szabott. Csak egy ilyet láttam az elmúlt 20 évben.
2010. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
nem tudom,vak vagyok süket hülye,munkanélküli és cigány és analfabéta
2010. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem,mert egyetlen pártot sem pártolok.
2010. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
olvastam. nem egy pont győzött meg, hanem több is.
2010. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Olvastam,


A Multik komolyabb megadóztatása és kis és középvállalkozói réteg adóinak csökkentése.


Az emberek rezsiköltségeinek csökkentése, és az államadósság újratárgyalása vagy a törlesztés felmondása!


Leválás az EU-ból !!

2010. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Persze, de az általam nem szimpatikus pártokét is olvastam, hogy igazságosan mondhassam, hogy nem tetszik :D Nem lehet egy pontra bízni a tetszést, mert mindegyik programban van olyan, ami tetszene (pl. LMP: környezettudatosság; pár pontja tetszik, de pl. az oktatáspolitikája és a kisebbségi politikája túldominálja ezt, így semmiképp sem szavaznék rájuk).
2010. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

LMP kisebbségpolitikája odabasz :D:D:D:D:D szégyene az országnak.


amugy igen olvastam a pártomét, és azt veszem észre hogy 98% nem olvassa el. legalábbis személyesen akit megkérdeztem, senki nem tudott mondani valamit a pártja programjából.

2010. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hülye lennék egy alap nélkül dönteni. Bár sajnos nagyon sokan nem olvassák, nem programra, az ország érdekeire szavaznak, hanem kedvenc pártra (mert szép a logó színe) vagy szimpatikus arcra, közben meg azt sem tudják, mit várhatnak tőlük. Utána meg szitkozódnak persze....


Szóval igen, olvastam az általam preferált párt programját, és beleolvastam már pártok programjába is az összehasonlítás miatt.


Az biztos, hogy az LMP kisebbség- és oktatáspolitikája engem is meggyőzött, hogy rájuk soha ne szavazzak. :)

2010. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Mentelmi jog megvonása

Felelősségrevonás

A magyar föld tényleges védelme

Pénzek nem nyakra-főre osztogatása

Sorkatonaság visszaállítása -ezek ami nekem számított legfőképp.

2010. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olvastam. 2 dolog miatt szavaztam rájuk:

-Elszámoltatás

-Bűnözéssel szembeni kemény fellépés

2010. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!