Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az erosen antiszemita Jobbikna...

Az erosen antiszemita Jobbiknak es a nemzeti erzelmu kovetoinek hogyhogy egy zsido ember az egyik peldakepe?

Figyelt kérdés

Vambery Arminrol (Wamberger Hermann) lenne szo aki a 19. szazadban megalkotta a modern turani ideologiat, ami a Jobbik fele nemzeti felfogas alapja. Ennek fenyeben miert antiszemita a Jobbik vagy hogy lehet zsido peldakepe? Ti ezt ertitek?

[link]


(es mielott megkapnam nem vagyok se baloldali, se liberalis troll, hungarista vagyok es fel szeretnem oldani a nemzeti oldalon ezt az ellentmondast)



2016. aug. 18. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem fog sikerülni. Ahhoz alapvetően más szemlélet szükséges. Nem fejtem ki, hogy milyen. Úgy se lenne értelme.
2016. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SZücsöm ***** válasza:
67%
Erősen antiszemita jobbik? Bocs de én már itt elveszítettem a fonalat. És mi baja lenne egy nemzeti érzelmű magyarnak egy zsidóval? Szerintem elég nagy baj van a gondolkozási módodban ha a nemzeti érzelmű nálad az olyan kopasz (vagy nem kopasz) ordibáló mindenkit aki kicsit is más mint ő gyűlölő rettentően alpári és uninteligens embert jelenti. Mert én nem őket nevezem így. Amúgy a kérdésre felelve engem rohadtul nem izgat hány zsidó van benn a Jobbikban vagy miért zsidó a példaképük addig amíg nincs közük a cionizmushoz,nem akkora tolvajok mint kedves képviselőink nagyobbik része, és nem szűrik össze a levet az álszent izraellel.
2016. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2016. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Veszteségek Úrnője újabb okoskodása.


Vona Gábor kedvenc költője Radnóti Miklós.

Illetve itt láthatod, hogy a Jobbik nem antiszemita, hanem anticionista:

https://www.youtube.com/watch?v=2SH8V16Y5E4


Jobbikos vagyok és a következő emberek a példalépeim:

-Naturei Karta (zsidó, szembeszállt Izraellel)

-Israel Shamir (zsidó, Újságcikkeket ír a cionista megszállókról )

-Florian Abrahamowitz (zsidó, Katolikus pap Olaszországban)

-Anton Graf von Arco auf Valley (zsidó, leszámolt a Bajor Szabadállam kommunista vezetőjével)

-Jack Bernstein (zsidó, az "Egy amerikai zsidó élete a rasszista, marxista Izraelben" című mű szerzője)

-J.G.Burg (zsidó, cionista ellenes könyveket írt)

-David Cole (zsidó, Holokauszt Revizionista)

-Nicolas Donin (zsidó, a XIII. században konvertált kereszténnyé. 1240-ben Párizsban fölfedte a talmud nem-zsidó ellenes uszításait. )

-David Paul Drach (zsidó, XIX században lett keresztény, felfedte a Talmudot)

-Myron Fagan (zsidó, kommunistákat leplezett le Hollywoodban )

-Norman Finkelstein (zsidó, leleplezi a "Holokauszt ipart" )

-Bobby Fischer (zsidó, nyíltan kritizálja a sakkban tevékeny zsidókat)

-Benjamin H. Freedman (zsidó, kiadta a Common Sense kiadványt, beszédeiben leleplezte a zsidóságot)

-William Potter Gale (zsidó, kiadta a Christian Identityt és megalapította a Posse Comitatust)

-Henry Makow (zsidó, a "Cruel Hoax: Feminism and the New World Order" és "Illuminati: The Cult That Hijacked the World" írója)

-Dr. Fejér Lajos (zsidó, leleplező könyvet írt a zsidóságról magyarul "Zsidóság" címmel)

-Bernard Lazare (zsidó, könyvet írt az antiszemitizmus jelenségéről és annak okairól)

-Alfred Lilienthal (zsidó, a "The Zionist Connection" írója)

-Sidney Reilly (zsidó, született Shlomo Rosenblum, Brit ágens, az Anti-Bolsevista liga alapítója )

-Fred Schwarz (zsidó, a "Christian Anti-Communism Crusade" vezetője)

-Ephraim Sevela (zsidó, A "Farewell, Israel!" írója)

-Israel Shahak (zsidó, Könyvet ír a zsidó "vallás" emberellenes voltáról)

-Ariel Toaff (zsidó, Zsidókat bosszantó adatokat ír le Zsidó rituális gyilkosságok c. művében)

-Natali Cohen Vaxberg (zsidó, Izraeli zsidókritikus előadó)

-Mordechai Vanunu (zsidó, Izraeli technikus, adatokat gyűjtött izraeli atomfegyverekről, és felajánlotta adatait a brit sajtónak)


Mint látod mind zsidók!


ATTÓL MÉG, HOGY VALAKI ZSIDÓ MÉG IGENIS LEHET JÓ EMBER!


A zsidók közt is vannak jó emberek.


Ezért elítélem a rasszizmus minden formáját.

2016. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!