Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lenne ilyen...

Szerintetek lenne ilyen dokumentum filmre igény?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam le lehetne forgatni, hogy egy magyar bevándorló különböző országokban hogyan boldogul, pl németországban, dániában, angliában, de lennének lengyel, szlovák román, albán, macedón részek is, hogyan tudja a lakhatást biztosítani, mit csinál ha megbetegszik, mire elég a fizetése, hétvégén marad e elmenni szórakozó helyre, ott mennyire nézik ki a szórakozó helyről mint külföldit stb

szerintetek lenne igény ilyen feltáró dokumentum film sorozatra?


2016. aug. 17. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen, lenne rá igény. egyeseknek azért, mert estleg maguk is kimennének és kiváncsiak rá mire számítsanak. míg mások (főleg idősebbek) azért néznék, mert szeretnének képet kapni, hogy az ő gyerekük vagy rokonuk aki kiment vajon hogyan élhet. megint mások (mint pl én) meg puszta kiváncsiságból néznénk, hogy milyen lehet az élet bevándorlóként egy másik országban.
2016. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is illyesmire gondoltam, illetve fordítva is pl romániával albániával kapcsolatban nagyon sok sztereotípia megdőlne, pl egyesek szerint már egyenesen jobb ott élni mint itthon, kíváncsi lennék olyan részre is, hogyan boldogul valaki albániában. Emellett tényleg nagy segítség lenne azok számára akik nyugat felé véndorlást terveznek, képet kapnának róla mire számíthatnak kb. Emellett az is az eszembe jutott, hogy rengeteg begyöpösödött idősebb dolgozó ember elgondolkozna rajta, hogy miért is dolgozik ilyen kevés pénzért, ha a szomszédban 3x jobb az élet, és Még csak messze sincs, szóval lehet hogy társadalmi hatásai is lennének, akár megnőne az emberek igénye stb
2016. aug. 17. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Van màr hasonlò. Pl. Menjek/Maradjak eddigi 2 resze, New York ès London. Vagy ott van a VS.hu Mit èr meg... sorozata, benne Londoni, osztrak, nèmet, emiràtusoki, belgiumi magyarokkal.
2016. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!