Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tennünk kell az egypártrendsze...

Tennünk kell az egypártrendszer ellen?

Figyelt kérdés
A második forduloban a parlamentből kieset pártok szavazói támogatják az MSZP-t vagy az LMP-t, esetleg a jobbikot?
2010. ápr. 18. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Jobbikot támogatom
2010. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
A "parlamentből kiesett pártok" az az MDF és az SZDSZ. Ezeknek a kis számú szavazója külön kérés nélkül is támogatja az MSZP-t, de ez nem lesz sok mindenre elég :))))))
2010. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
És mért az MSZPt?
2010. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

ma 22:26


Szerinted Debreczeni Jóska és Bokros Lajos nyája ki másra szavazhat még? Jobbik?

2010. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
MIlyen egypártrendszer? Bolond vag kérdező..a parlamentben 4 ,mégegyszer mondom 4 PÁRT lesz!
2010. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

off:kérdező tisztában vagy az egypártrendszer fogalmával, vagy groteszk iróniából írtad ezt?


on:én azt mondom, a 2/3 jó is meg nem is. alapból egy jó dolog a 2/3, DE ha elrontják, és könnyű elrontani a dolgokat, akkor sz*r dolog.

tehát ha jól csinálja a fidesz, akkor hajrá, ha nem, akkor nem jó dolog.

de ezt csak a jövőben tudjuk meg:)

2010. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem jó lenne ez a 2/3-ad mert akkor valószínűleg nem nyavalyognának, hogy azért nem tesznek semmit, mert nincs meg a támogatottságuk, vagy nincs joguk ilyesmiben dönteni...

Szóval az összes fontos ügyben döntési helyzetbe kerülhetne a fidesz és hamar meg tudnák oldani amit akarnak.

( Elmúlt 4 évben is vt csomó indítványuk csak mindig leszavazták őket. )

Azt remélem hogy így hamarabb tudnak vmi jót csinálni és még kényszerítve is vannak erkölcsileg hiszen mindenki tudja h csak ők a felelősek.

Am meg attól nem félnék h bevezetik az egypártrendszert mert ezt az eu nem nagyon hagyná.

szóval legrosszabb esetben is max 4 évet kell kibírni velük aztán ha nem lesz jó lehet másra szavazni, lmp, jobbik, stb... :D

2010. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Parapubi!Az egypártrendszert a faterod meg az én faterom 89-90-ben megdöntötte.Nekik köszönhetően írogathatsz hülyeségeket és gyülekezhetsz harmadmagaddal a haverjaitokkal akár Kormány ellenes tüntetéseken.Egypártrendszer szerinted az,hogy 4 pártot juttatunk a Parlamentbe?Szerintem az,hogy anno csak a Hazafias Népfrontra szavazhattál,mint most kb Kubában.Vedd át újra a hatodikos törit,mielőtt baromságokat írogatsz!Amúgy 94-98 között az mszp-szdsz koalíciónak is megvolt a több mint 2/3.
2010. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah és az már biztos hogy a fidesz lesz hatalmon, szóval akkor inkább egy cselekvő fidesz legyen mint egy 4 évig lézengő. És szerintem ehhez bizonyos kérdésekben kell a 2/3.
2010. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%

eddig is jobbikra szavaztam ezután is


nem érdekel hogy a fidesznek hány százaléka van

a népharag úgy is a fideszt éri utol...


majd ha jönnek a megszorítások

2010. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!