Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik fidesz barátság?

Jobbik fidesz barátság?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet nyugodtan ülni? miért kell egymást bántani? ez nem való keresztény emberhez. (már aki az.)

Én nem tudom miért kell csinálni...

gyerünk... az ötletemet le lehet rohanni... tudom, hogy a jobbikosok mindig ezt csinálják, bárhogy is próbálok velük barátkozni. osztálytársaimmal ugyanez a helyzet. a jobbikos osztálytársaim utálnak. hát ez van... Remélem nem lesz így sokáig.

Tehát lehetne barátság?


2010. ápr. 18. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%

nem

mióta előkerült az a kép amin orsós kezet fog a metefütyisekkel zsidó satyiba...tuti nem

2010. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
2002es választásokon még jóban volt a fidesz és a Jobbik. Aztán miután a fidesznek nem sikerült megnyerni a választást szépen sz@rt a Jobbik fejére aki addig segítette. Szerintem nem lesz itt többet barátság...
2010. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
A Fidesz egy mérsékelt jobboldali párt. A Jobbik egy szélsőjobboldali és szélsőbaloldali elemeket keverő zagyva hordószónok-párt. A Fidesznek semmi szüksége a Jobbikra, el fogja taposni elég gyorsan.
2010. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Nekem gyanús hogy inkább a Jobbik tapossa el a FIDESZT..
2010. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

ma 22:27


Igen, hiszen nyert, többsége van a parlamentben, sőt 2/3-a és így bármikor hozhat a Fideszre nézve hátrányos törvényeket :))))


Nem fogtad még fel, hogy a pártocskád 17%-ot kapott, azaz lesz egy 50-60 fős frakciója, ami semmire sem elég?

2010. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

kérdező válaszolj nekem!


ki jelentette ki, hogy ha a másik nemzetet támogató törv javaslatot nyújt be, akkor támogatja, ha nem, akkor nem? tehát partnerként viselkedik?


és ki volt az aki folyamatosan arról beszél, hogy a másikat ki kell rekeszteni a parlamentből és ezt csúfolja demokráciának?


rá fogsz jönni (vagy nem), hogy ki is az aki nem hajlandó együttműködni és csak az ellentéteket szítja.

2010. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

"Nem fogtad még fel, hogy a pártocskád 17%-ot kapott, azaz lesz egy 50-60 fős frakciója, ami semmire sem elég?"


Nem fogtad fel hogy a Jobbiknak még a parlamentbe sem kellett bekerülnie már akkoris ők kormányoztak? Nem fogtad fel hogy Dr. Morvai Krisztina 4FIDESZ köcsögjét mondatott le a választások előtt? Nem fogtad fel hogy bólogatócsíra orbáncfű a Jobbik programját akarja végrehajtani? Nem fogtad fel hogy a FIDESZ egy örök vesztes? Akkor orvoshoz kellene menned :)

2010. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

a fidesz még a szebb jövőt is elveszi


"Boldogabb jövendőt"


ezt mondják

2010. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

"A Fidesznek semmi szüksége a Jobbikra, el fogja taposni elég gyorsan."


nah ez volt egy igazi szélsőséges megnyilvánulás ;)

2010. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
Hahaha Doktor Morvai Hisztina...hoppá...Krisztina inkább vegye át Magdi néni helyét a Barátok köztben, van bennük vmi közös xD
2010. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!