Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIT SZÓLTOK A FIDESZ 1....

MIT SZÓLTOK A FIDESZ 1. internacionalista rendeletéhet? a "baráti kapitalista" országnak.

Figyelt kérdés

Újabb kiképzőtiszteket küldhetünk Afganisztánba


"!!!!Már az új kormány!!!! dönthet arról, hogy Magyarország a NATO-főtitkár kérésére küld-e Afganisztánba helikopterpilóta-kiképzőket, valamint a repülőműszaki személyzetet és tüzérségi eszközök használatát oktató szakembereket - nyilatkozta Bocskai István, a Honvédelmi Minisztérium szóvivője vasárnap."


[link]


valóban erre kell költeni

70 80 % hiányokkal?


küldjenek helikopter kiképzőket a jenkik ha már ilyen nagy arcuk van


jó hogy nem már nem küldünk a "baráti kapitalista" országnak helikoptert...


2010. ápr. 18. 19:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

amúgy én másik 70 es vagyok


most nézem ugyan az a százalék :-)

2010. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

"Ha már egyszer NATO-tagok vagyunk ,vegyük ki a részünket belőle,ha már egy radar megépítésére is képtelenek vagyunk.Tetszettünk volna a NATO belépés ellen szavazni,akkor nem lenne ilyen gond.A NATO tagság nem csak abból áll,hogy védelmet kapunk,hanem ,hogy mi is kivesszük a részünket ilyen ügyekből."



Vedd ki köcsög! Takarodj te is Afganisztánba!

2010. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

de nem értik ám meg hogy ez mind kiadás az amúgy sem pozitív mérleg nek


de legyen még több

bukjon el a fidesz is

2010. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Én nemmel szavaztam a NATOra köcsög!De volt kinn ismerősöm.
2010. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
És ha van kint ismerősöd akkor már támogassam is? Küldj neki kalácsot köcsög!
2010. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem kell támogatnod köcsög,csak közöltem,hogy én nem megyek,de volt kinn ismerősöm.Én ellene szavaztam,de ha beléptünk,ez a dolgunk.El kellett volna menni szavazni többen ellene,nem utólag picsogni,hogy ez feladattal jár.Az ,hogy kimennek az ő dolguk,meg a NATOé.Főképp a NATO finanszírozza,de tény,hogy mi is fizetjük.Ezért mondom,hogy a NATO tagság kiadással is jár:pl fenntartani egy NATo-kompatibilibilibis(by Szekeres) állományt.Az EU-t is sokan szidják olyanok,akik vagy el se mentek vagy a belépés mellett voksoltak.nem volt muszáj tagok lennünk sehol se.Így most aTubesen lévő radar miatt sem lenne miért hisztiznünk.
2010. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

És szerinted hogy mentünk volna többen szavazni a NATO tagság ellen, amikor a hiszékeny magyarok 90%-a elhitte, hogy nekünk rohadtul kell a NATO tagság, mert akkor fejlett nyugat, meg mit tudom én, hogy mi leszünk?


Hogy szavaztak volna ellene, amikor teletömték a fejüket azzal, hogy ez nekünk kell?


Ők megmondják, hogy mi a jó nekünk, rendeznek egy szavazást, ahol az ő érdekük érvényesül, amiről később kiderül, hogy nekünk nem kedvez, akkor a képünkbe nyomják, hogy "de ti akartátok!"


Ennyit a demokráciáról...

2010. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Te bakker, mi mindketten 55% osok vagyunk :D

Megint azt fogják hinni magamban veszekszek :D

2010. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Igen:)Vagy lehet olyan skizofrén vagyok,mint a Harcosok Klubjában,és tényleg magammal vitázom?

90%-os Amúgy a NATo-szavazásról igenis a hiszékeny felnőtt épelméjű lakosság döntött,aminek semmi köze a fejlett nyugathoz,mert pl Ausztria sem tagja.Nem gazdasági kérdés és sok kampány volt ellene,pl az Alba Körnek a hídlezárós-halálcsillagos akciója.Egyszerűen arról szólt,hogy így majd minket megvédenek a nagyok.Sokan meg megkajálták,mint a bécsi cukrászdanyitást.Simán lehettünk volna ellene-és lehetnénk ma is-,minta vizitdíjas szavazásnál.

2010. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
48%

A rendelet még nincs meg, és nem a fidesz tehet róla, hogy dönteniük kell majd erről. :D

Am meg megérteném ha küldnének katonát, mert a NATO kötelék még mindig olcsóbb Magyarországnak mintha egyedül kellene megvédeni magunkat a világ összes országával szemben.

Így azért van egy-két kiváltságunk, pl.: nem lehet minket csak úgy leatomozni a NATO államoknak meg miegymás.

Egyébként meg ha önkéntesek mennek akiknek a NATO fizeti a fizetésük nagy részét, akkor miért ne?

Ha ki akar valaki menni külföldre dolgozni, hogy hazahozza a pénzt a családjának az tilos szerintetek??

2010. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!