Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik miért támogatja a...

Jobbik miért támogatja a sámánizmust, pogányságot?

Figyelt kérdés

Milyen keresztény erkölcs ez?


[link]


2010. ápr. 18. 17:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
53%
Értem én tündérbogár de mit lovagoltok már annyit ezen a kereszténységen? Én pl templomban utoljára húsz éve voltam egy esküvőn. Sehol nincs is előírva hogy kötelező járni. Simán csak közösek az érdekeink. Húsz éve harcolok a multik ellen.
2010. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
59%

Nem értelmezhető!


Azért mert 1000éve keresztények vagyunk, már le kell tagadni a rovás írást, vagy a keleti múltat, vagy hogy azelőtt is hittünk?


Félelmetes!

2010. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
48%
Én is keresztény vagyok, de nem ez életem legfontosabb momentuma, hanem hogy a multit kiűzzem.
2010. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
44%

azért mert dobolnak ez a sámánizmus?:DDD


aki dobol az sámán? xD

2010. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%

Mélyen rettegek és elhatárolódom a mai Magyarország legégetőbb problámájától, a fasiszta fanatista náczista nyilaskeresztes sámánoktól! Javaslom a sámándob beszüntetését, mert félelmet kelt a közösségünkben, ilyen dobszó mellett üldözték a vérnáczi perzsák is szeretett népünket...


Shalom!

2010. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%

jó van majd legközelebb felolvasunk a koránból


:DDD


ennyi eszementet

aki dobol az sámán


szeretnék én is sámán lenni

2010. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

ja én is szeretnék sámán lenni

néha szoktam dobolni


-.-''''

2010. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

nem tudjátok felfogni, hogy az a vallásuk???


bár nem is nagyon számítottam, hogy fel sikerült fogni ezt:D

2010. ápr. 18. 17:44
 19/33 anonim ***** válasza:
54%

A Jobbik szerint a nyelvészet és a történelem zsidó koholmány, helyére "alternatív" elméleteket (hun származás stb.) kell rakni.


A Jobbik szerint a közgazdaságtan is zsidó koholmány, helyére kvázikommunista fantáziákat kell tenni.


A Jobbik szerint Esterházy vagy Konrád nem írók, a nyomukba sem érő Wass Albert viszont a legnagyobb klasszikus.


A jobbikosok egy álomvilágban élnek, ahol más a történelem, más a gazdaság, mint a valóságban. Nem csoda, ha saját vallást is csinálnak a saját tudományok mellé. Hiszen nem bíznak semmiben, ami "hivatalos", ami "bevett". Ezért van az, hogy vonzódnak bizonyos szektákhoz és a kereszténység is csak akkor elfogadható számukra, ha megfelelően módosítva van (jobbiknyik könyvesboltokban több könyv is kapható "Jézus nem volt zsidó" vagy "Jézus magyar volt" témában).


A jobbik egy szekta. Mint minden szekta, igyekszik egy teljes kitalált világot maga köré építeni, hogy a híveit megvédje a valóság "támadásaitól". Aki teljesen ebben a kitalált világban él, azaz jobbikos boltba jár, jobbikos könyveket olvas, jobbikos zenét hallgat, csak jobbikosokkal találkozik, azt állandóan megerősítések érik, hogy ez az, jól van, helyes úton jársz. Így kisebb az esélye, hogy kiábrándul. Minden szektának ez a módszere.

2010. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
50%

"nem tudjátok felfogni, hogy az a vallásuk???


bár nem is nagyon számítottam, hogy fel sikerült fogni ezt:D"


ja a jobbiknak a sámán a vallása?


én meg hindu vagyok nem tudtad?


itt van Gizi a szent tehén mellettem....

2010. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!