Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép miért kishitű?...

A magyar nép miért kishitű? Miért elégszenek meg a kevéssel is?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 15:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én ezt a munkahelyeimen is tapasztaltam. Nemgond hogy szarral húggyal fizetnek ki. Örüljünk hogy van munkánk.
2010. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Fiatalon az ember álmodik. Házat autót munkát, gyerekeket. Aztán felébred és a keze belelóg a bilibe. Álmaimból meg vannak a gyerekek három, mint a kis hercegek a mesékben. Ők még igen, vannak. Volt autónk, tavaly már nem bírtuk fizetni, mert már nincs munkánk elvesztette a férjem a válság miatt, nekem gyes után már nem volt hova visszamennem. Lakásunk van, de nem tudjuk meddig bírjuk fenn tartani. Nem nagy három gyerekkel 57m2 Hogyha munkánk lenne, keresnénk annyit, hogy megéljünk, akkor igen elégedett lennék.
2010. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
Tündérke nem a válság miatt!!! Ne fogjuk ezt az usára. A magyar kormány miatt vesztette el!
2010. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Tudom én, csak erre hivatkoztak...
2010. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%
Erre szeretnek hivatkozni. Ááá mi nem tehetünk semmiről.. ez a rohadt válság..
2010. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ja igen azt nem írtam, hogy én mint egy ember (nagyon kicsike) ezért vagyok kishitű. Ezért elégednék én meg a kevéssel is. Csak volna.
2010. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ja igen azt nem írtam, hogy én mint egy ember (nagyon kicsike) ezért vagyok kishitű. Ezért elégednék én meg a kevéssel is. Csak volna.


Várod a sültgalambot, hogy majd magától a szádba repül? Vagy kiszolgálnak majd mások, mert annyira szeretnek téged? Ébresztő!!!

2010. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%

Várod a sültgalambot, hogy majd magától a szádba repül? Vagy kiszolgálnak majd mások, mert annyira szeretnek téged? Ébresztő!!!



Még is, mi mást csinálsz? Sétálgatsz a Hortobágytól a Balatonig? Nem érted!!!!!! NINCS MUNKA AZ ORSZÁGBAN!

2010. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%

Még is, mi mást csinálsz? Sétálgatsz a Hortobágytól a Balatonig? Nem érted!!!!!! NINCS MUNKA AZ ORSZÁGBAN!


Miért, ha lenne munka, akkor megmentenéd Magyarországot?

Ugyan már...

Ha lenne egyáltalán munka, akkor is csak a külföldieknek dolgoznál. Először biztosítani kéne, hogy a munka gyümölcse minket szolgáljon, és csak akkor kellene dolgozni, amikor a tőke a mi zsebünkbe csúszik.

2010. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Várod a sültgalambot, hogy majd magától a szádba repül? Vagy kiszolgálnak majd mások, mert annyira szeretnek téged? Ébresztő!!!"

Nem értem a kérdésed. Sehol nem írtam, hogy ölbe tett kézzel várjuk, hogy kopogtasson valaki. Persze jó lenne. Ám könnyű úgy ítélni a másikat, ha nem tudjuk milyen is valójában a nincs. Ha az ember bármit tesz is elúszni látszik az élete munkája. Soha senki nem szolgált ki, semmit nem kaptam ingyen. Mindenért megdolgoztunk és dolgoznék, ha volna hol. Sajnos ez a nagy Magyar valóság. Ha három gyereked van, és nincs munkád ingyen élő élősködő leszel. Így hát titkolod a nyomorod amíg tudod. Ám elárulja a gyereket a kopott póló. Hiába tiszta vasalt, mégis kopott. Hiába kitűnő tanuló a gyerekek célpontja lesz, ha nincs adidas cipője és nike melegítője. Hiába van kitűnő hallása és hiába szereti, tanulja a népzenét, ha jövőre már nem biztos, hogy mehet zenét tanulni, mert drága.Senkinek nem kívánom, hogy azt kelljen mondania a gyermekének, hogy ma nincs vacsi, mert holnap akkor nem lesz reggelit suli előtt. Három gyerekkel takarítani sem vesznek fel már ha lenne hova felvenni. Mert felénk nincs. Annak sem akinek nincs gyerek. Ám te biztosan tudod a tutit. Én nem tudom. Sajnálom, én ehhez biztosan buta vagyok. (mielőtt az internetet szóvá tennéd, mert ezt is a magunkfajta ingyenélő szemére vethető,nálunk le van fedve a terület)

2010. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!