Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Radikális változást?

Radikális változást?

Figyelt kérdés

Mi lenne ha a jobbikosok radikálisak lennének végre és leszednék az összes buliképet a netről?


[link]


2010. ápr. 18. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7%

"Nézz utána a Jobbik bázisát jelentő szervezetek, mozgalmak után. Kijelenthetem, hogy a nemzeti érzelmű embereknek egyre jobb az életük. ;)"


Ja, egyre közelebb kerülnek a húsosfazékhoz.

2010. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
23%
Liberalis vagyok, es szuper az eletem koszonom szepen!
2010. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a kép eredeti helyére, mert én nem látom a hasonlóságot a két fej között :D De tételezzük fel, hogy az. Kicsit cinkes, de fele annyira sem, mint bármelyik párt ingatlanpanama botránya. Az ilyen kis dolgokon én már nem húzom fel magam. Amennyiben bocsánatot kér (mint eddig bármelyik ilyen képviselő tette) elnézem neki. Legalább ők kérnek, és lemondanak. Nem úgy, mint bármelyik másik párt.
2010. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!