Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ciki a kakastoll?

Nem ciki a kakastoll?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Oile3KxK284&feature=player_em..


5:05 percnél a "csendőrcsávónak" mi van a fején? :)


Nem igaz, hogy ez nem nevetséges szerintetek. :D


2010. ápr. 17. 20:51
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

"Nem te nagyon ostoba, nem az hogy zsidó.

Hanem hogy egy mocskos zsidó..."


Köszönjük, leülhetsz, egyes Adolf.

2010. ápr. 17. 21:55
 22/32 A kérdező kommentje:
58%-os, 2006-ban bírtad Fletót nem? :P Egy rossz szavad sincs rá. :)
2010. ápr. 17. 22:06
 23/32 anonim ***** válasza:
Kérdező! ezt csinálod amit leírtam? Ülsz, mutatsz a kakastollra, és ilyen eltorzult fejjel, folyó nyállal mondod, hogy: "höhööö kakastoooollll, ka ka ka kaka kakastoooolllll, höhöööö de vicces kakastoooll" :DDDDDDD Ezt csinálod ugye? :DDDDDDD
2010. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy.


Csak nevetek, vagy inkább szánom a sok szerencsétlent akik azt hiszik, hogy ha az elmúlt évek jogos elkeseredettségét azzal fejezik ki, hogy kakastollas csendőrködnek akkor attól megoldódik valami.


Viccesnek találom, hogy felnőtt emberek jelmezbe bújnak, gárdistasálat vesznek fel (vagy mi az a nyakukban), ezzel mutatva, hogy milyen tökösek, emellett meg a parlamenti matematikáról semmit sem tudnak, keverik a szezont a fazonnal, és azt hitték nyer a Jobbik kétharmaddal.


Szerintem ez a kemény. :)

2010. ápr. 17. 22:13
 25/32 anonim ***** válasza:

"Viccesnek találom, hogy felnőtt emberek jelmezbe bújnak, gárdistasálat vesznek fel (vagy mi az a nyakukban), ezzel mutatva, hogy milyen tökösek, emellett meg a parlamenti matematikáról semmit sem tudnak, keverik a szezont a fazonnal, és azt hitték nyer a Jobbik kétharmaddal."


Árpád-sávos sál. :) Csak hogy tudd, ősi zászlónk mintázata.

Egy mezei gárdistának mit kéne tudnia a parlamenti matematikáról? :DDDDDDD Valamit te is benéztél :D:D Na mindegy, engem nem érdekel itt a vergődés, megyek aludni :D Jó röhögést a kakastollon, eszméletlen vicces, lehet hogy holnap a Gálvölgyi showban lesz, hogy a kakastoll mekkora poén :D:D

2010. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Jóéjt! :)


De tényleg poén. :D

2010. ápr. 17. 22:19
 27/32 anonim ***** válasza:

"Nem te nagyon ostoba, nem az hogy zsidó.

Hanem hogy egy mocskos zsidó..."


Köszönjük, leülhetsz, egyes Adolf.


Oh de szánalmas vagy te kérdező!

Én mintaha így írtam volana ki?

Ja hogy téged nem zavar hogy az országunkat húzgálja valaki, és itt lényegtelen hogy zsidó vagy sem,mert 2× fejbelőni valakit felesleges!


Nem te nagyon ostoba, nem az hogy zsidó.

Hanem hogy egy mocskos zsidó, aki a saját szülőföldjének neki megy ha hasznot remél! Nem rémlik hogy még a Ft ellen is támadt, hogy egy spekuláns.


Érzékeled! Mert én érzákelem hogy milyen hazug egy csúsztatós mocsok vagy. " csak mint a fajtád"

2010. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szerintem az de égessétek csak magatokat
2010. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
A kakas seggén nem ciki.
2010. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
De miért kell a kakas seggéről a sapkájára (fejére) tűzni ?
2010. ápr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!