Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Napi Slota! Vélemények?

Napi Slota! Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. ápr. 17. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

éljen Slotákia....


hülye barbár idióta ember ez

2010. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ki a f*szom az a Ján Slota? :)
2010. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pszichopata. Agyára mentek a magyarok. Mások hangokat hallanak, ez meg szerintem a magyarokkal fekszik, álmodik, kel. Mindenhol ott vannak körülötte a magyarok, éjjel és nappal. A rögeszméjévé váltunk, nem tud létezni nélkülünk.
2010. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Slota újabb ámokfutása...
2010. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Nekem erről Pozsonyi Ádám egyik írása jut eszembe. Kb ugyanez slota is.


"Hungarofóbia

Van egy ismerősöm, kis­sé bicegő, hirtelen ko­pasz ifjú, beszédhibás is. A neve Jenő. Az a szoká­sa neki, hogy ellent­mond. Abban leli örö­mét. Ez őt kielégíti. Azt hiszem, más öröme nincs is. Jön szembe, bi­ceg, vállamig, ha ér, rám néz, s mondja: „Nem". Hogy szóljak, már meg sem várja. Nézem. Arcára boldogság ül. Öröm és kéj. Nőtől úgysem kapná meg ezt szegény soha.


Van egy másik. Ő egy Gábor nevű. Az felvág. - Én kizárólag Guinnesst iszom! -jelenti ki műszak után, míg olajfoltos kezét törli nadrágjába, s rettegve pislogok, hozzá ne érjen könyvespolcomhoz. Túl közel áll hozzá tudniillik, s a bőrkötésű Mikszáth-sorom bütykös tenyerétől cirka két arasz. -Én megszoktam a Sopronit. Jó az nekem -így én, s remélem ez elég. De nem, még áll, s vár tovább. - Nekem nem telik rá. Az drága - mondom, végtére is jó keresztény vagyok. Segítek a szenvedőn.


Van, ki ebben leli örömét, van ki abban. Mindenki úgy kompenzál, ahogy tud. Minél sérültebb, szerencsétlenebb, minél aljább valaki, annál betegebb furcsaságokban, így van ezzel a Hungaricum című rajzfilmmel is, mely a Cool tévén megy esténként.


Társaságban nézem a minap. - Elmen­nek ezek a jó büdös k..„ anyjukba! - szól vérmes ismerősöm. Megfogom karját. -Gondolj csak bele - csitítom. - Nincs múlt­juk. Kultúrájuk silány. Értéktelen. Ők sen­kik. Képzeld el, így élni! Csoda, ha nem bír­ják? Ha már epét kell okádniok? Favorizált ikonjaik haláluk napján felejtődnek, míg mi százados mestereinket se becsüljük eléggé. Mert megtehetjük. Képzeld, aki rajzolta, színezte, ki hangját adta hozzá. Aki mindez mocskot kiötlötte? Lelkében annak mi le­het? Mily latrina? Mily komplexuserdő? Is­tenem, pár korcs törpe abban leli élvét, az­zal kompenzál, hogy Rákóczit, Széchenyit rugdossa. Párosítja ürülékkel, nemi aktus­sal. Köpdösi Máriát, gyalázza turult, Istent, hazát. A szánalmasság ily foka nem dühöt érdemel. Úgy nézd, mint borzalmas kelést, mint holmi piszkos fekélyt, s az undorba immáron részvét vegyül.


Barátom hümmög. - Hát igen - szól. -Szegények. Nekik csak ez jutott. Aztán másról beszélünk."

2010. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
erről is Orbán Viktor tehet!
2010. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy igazi fasz! Akasztófára való senkiházi!

1500 éves szlovák múlt! Na neeee. Ha nem csatolják anno Cseh-Szlovákiához a felvidéket és a csehek nem küldik el a hülye tótokat a büdösbe, ma nem is létezne Szlovákia, ahogy eddig sem létezett...

2010. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Ez Orbán kettő. :D
2010. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szlovákok inkább örüljenek annak, hogy a honfoglaláskor nem kergettük ki őket az országból. Annyi baromságot mondott már ez az ember, hogy szinte léptelenség emberi agyyal felfogni. Van egyáltalán valaki a csicska SNS-én kívül aki ezt be is veszi? Egyszerűen tragikomédia!
2010. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok, léptelenség helyett képtelenséget akartam írni
2010. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!