Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok ti mikor lennétek...

Liberálisok ti mikor lennétek 100%-osan elégedettek menekültügyben?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 16:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%
Ha legyőznék az ISIS-t, az például sokat javítana a problémán.
2016. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%
100% nyilván az lenne, ha nem létezne menekültügy hanem mindenki békében, politikai és más üldöztetéstől mentesen élhetne a hazájában. Ez persze az emberi természet miatt teljességgel kizárt, így marad az, hogy a háború és más életveszély ellen menekülőknek menedéket nyújtunk, a gazdasági bevándorlókat pedig csak megfelelő szakértelem birtokában engedjük be.
2016. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 tetro ***** válasza:
52%

Nekem első körben tetszene, ha a kormány nem szar volna a menekültek fejére magasról, hanem bárhogy megpróbálta volna kezelni a helyzetet. Persze marketing szempontból az nem volna ennyire jó...

Mondjuk fel lehetett volna állítani táborokat, és kitelepíteni bevándorlási hivatalokat normális létszámmal, akik érdemben elbírálhatták volna a kérelmeket. Szerintem ez lett volna az alap. Mert az, hogy elvárjuk hogy regisztráljanak, aztán meg automatikusan elutasítunk szinte mindenkit, az furcsa hozzáállás. Ráadásul nem is veszélytelen, mert több százezer ember között simán megbújhat néhány terrorista. Nem mondom, hogy ezeket normális regisztrációval biztosan ki lehetne szűrni, de valószínűleg nagyobb eséllyel, mint ha csak plakátokat ragasztgatunk ki, amivel a lakosságot rémisztgetjük tök feleslegesen.

Ezzel párhuzamosan pedig el kellene kezdeni valamilyen beavatkozást a helyzet megoldására. Mert lényegében a nyugati világ nyugodtan nézi, ahogy az ISIS százezreket mészárol le. Aztán meg felháborodunk, hogy menekült áradat van, és haza sem akarnak menni...

2016. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
46%
Gratulálok Németország pont azt csinálja amit te a kormányon számonkérsz. Látjuk milyen fa..án működik , minden nap gyilkolászik valaki hálából mert befogadták őket.
2016. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 tetro ***** válasza:
17%

17.45

pontosan hány gyilkolásztak a most érkezők közül Németországban?

2016. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%
túl sokan tetró
2016. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 tetro ***** válasza:
21%

17.47

ez így nem érv.

a többség aki támadást hajtott végre, azok európai állampolgárok voltak, ahogy én tudom. ezt azzal sem lehetett volna kivédeni, ha a határon halomra lövünk pár százezer embert.

2016. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%

100%-os tökéletességgel senki nem tud dolgozni, de libsiként én az alábbiakat szeretném:


1. Azonnal rendezni a közel-keleti helyzetet

2. Menekültpontok kialakítása, ahol emberi körülményeket biztosítanak (az nem érdekel, hogy melyik országban)

3. Hosszútávú stratégia kidolgozása és azonnali megkezdése a globális életszínvonalbeli és jogi különbségek csökkentésére.

2016. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
15%

17: A mai történetet sem őslakos franciák követték el, ha jól tudom. De a tegnapit sem és az azelőttit sem.


De függetlenül mindettől az ő mentalitásuk és kultúrájuk totál nem illeszkedik az európai kultúrkörbe. Számtalan videó található a neten, ami jól illusztrálja ezt (és ha belinkelném egyből jönne az, hogy ezek nem bizonyítanak semmit).


18: Magyarországon még a magyarok között is hihetetlen mértékű különbségek vannak a különböző életszínvonalak között. Ez hogyan működne globális szinten, amikor egy amerikai óránként 15 dollárért hajigálja óránként a hambit, egy kínai meg 3 dollárért?

2016. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 tetro ***** válasza:

17.59

várjál, eddig azt hittem hogy a mostani bevándorlási hullámról beszélünk. ennek ellenére számodra mindegy hogy valaki állampolgára-e és az adott országban született, mert nem őslakos?

ki számít őslakosnak?

2016. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!