Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ózdi Fidesz választási...

Az ózdi Fidesz választási csalása Kubatov után még ez is? MTV felvétele

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=21tgQ6OlJR8


mi lesz itt fidesz 2/3 al?


2010. ápr. 16. 23:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
38%
A kedves készítő igazán felvehette volna a stábot is. Így nem hiteles.
2010. ápr. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%
Hát ilyen nincs! A Fidesz egy talpig becsületes párt, Orbán Viktor pedig maga Jézus és Chuck Noris közös gyermeke Athénétől a bölcsesség istennőjétől. Ennek következtében két héten belül el jön a Kánaán és kolbászból lesz a kerítés (én már elkezdtem lecserélni), rendbe lesz téve az ország, mert királyunk azt mondta. A gazdaság úgy megerősödik, hogy majd az EU szeretne belépni a forint övezetbe.
2010. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap 23:58 vagyok!


Mint fentebb írtam, én nem állítom azt, hogy a video nem igaz. Lehet, hogy az, sőt... Azt sem, hogy a Fidesz különb lenne a Deákné vásznánál. Csupán azt, hogy ők már nyertek emberek, ezt a békát bizony le kell nyelni, aztán ha nem tetszik, akkor majd 4 év múlva el kell menni szavazni és változtatni. Most ő bennük bízik az ország java és kész.


Én a Jobbikot utálom meg az MSZP-t, mégsem állok neki fröcsögve valóst-valótlant kiabálni és ez a szavazás előtt sem volt így.


Elnézést kérek az esti kirohanásomért, de kicsit elgurult a gyógyszerem már a sok idiótától, természetesen tisztelet a kivételnek.

2010. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!