Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ózdi Fidesz választási...

Az ózdi Fidesz választási csalása Kubatov után még ez is? MTV felvétele

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=21tgQ6OlJR8


mi lesz itt fidesz 2/3 al?


2010. ápr. 16. 23:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Csak el kellene olvasnatok a videó feltöltőjének a kommentjét. Nem azt állítottam hogy megrendezett a cucc, csak azt hogy a videó felöltője készítette. Legalábbis ő ezt állítja, és ez is az ésszerű. Miért csinálna az mtv stáb ilyen minőségű felvételt? Sőt szerintem is valószínű hogy történt ilyen féle szavazat vásárlás. Mindig van ilyen. Miért hazudtok magatoknak? Azzal nem jutunk előre. Szebb jövőt!
2010. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hitelesnek tűnik.Nekem fizettek egy sört meg egy felest és én is mindent elmondok arc nélkül,akár Kennedy-gyilkosságot is elvállalom.
2010. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hahaha.Összesen kaptak egy sört meg egy felest.Na meg persze van félnivalója,de azért kiáll a kamera elé.Még több ilyen "lejárató" felvételt kedves "Becsületes emberek értékalapú közössége" párt!
2010. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

hááát persze

hiszünk nektek fideszes honfitársaink :)))

2010. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

55 egy kommentbe nem fér ki a mondandód?


amúgy persze nektek van igazatok xDDD

2010. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
NKifért volna.Csak megnéztem még egyszer.Elég gyenge a film.Olyan Mónika-show kamuverekedésszerű.
2010. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Birka Jobbikos-MSZP-s ellenzéki majmok... Fogjátok már fel, hogy akármi történik, akármit mondtok, akármit linkeltek, akármit csináltok, ezt bizony elbuktátok, nem tudtok ez ellen tenni. Lehet szitkozódni, mocskolódni, de ez csak titeket minősít. Minek uszítani a népet? Méltósággal kell veszíteni aztán pont. Ha tényleg igazak minden és a Fidesz sem lesz jobb, akkor majd négy év múlva megválasztják az állampolgárok a Jobbikot! vagy az LMP-t és kész. Le kell nyelni a békát, itt már ők fognak kormányozni, ha nem tetszik el lehet menni.
2010. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Méltósággal kell veszíteni aztán pont." Illett volna nyerni is méltósággal. De mindegy is én már felfogtam hogy itt akárki akármi mond, akármi történik, akármit csinálnak, a birka fideszes majmok véleménye nem változik. Ez ellen nem lehet mit tenni. Amúgy nem tudni hogy a videó mennyire hiteles. Lehet hogy kamu és akkor igen, ez mocskolódás. De az is lehet hogy igaz, és akkor viszont pont te vagy az aki mocskolódik. Miért olyan nehét elhinni hogy szavazatokat vettek? Minden választásokkor ezt csinálta a Fidesz is meg az Mszp is.

Egyébként hogy a választások így alakultak az lenne a jó ha kellemesen tudnánk csalódni a Fideszben. De sajnos valószínűleg nem fogunk.

2010. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Birka Jobbikos-MSZP-s ellenzéki majmok... "


jobbik a hibás világos :DDD

2010. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

annyira tudtam hogy


a Jobbik hibája xDD


hiszünk nektek fideszesek :)))

2010. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!