Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig húzza még a társadalom,...

Meddig húzza még a társadalom, ezekből a jövedelmekből? Mikor lessz a bumm?

Figyelt kérdés
A Bp iek osszák 2 ami nekik van, és akkor kijön a országos átlag.
2010. ápr. 16. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
???
2010. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát tény hogy vidéken még rosszabb...de aki nem felelőtlen meg tud élni. Viszont az államcsőd közel van.
2010. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

A Budapestiek,aránylag jól keresnek,vidéken viszont nagyon alacsonyak a jövedelmek.

Sajnos a felzárkózás lassú lesz,de mindenki kemény munkájával 40-50 év alatt felzárkózhatunk a nyugati országok életszínvonalához.

2010. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Valahogy nem értitek!

65-70e ből hogy lehet megélni? Pedig vidéken nyagyon sokan élnek ennyiből. Sok százezren, millióan.

Ők már ezt sem viselik el, és mi lesz ha jön az Orbáncsomag?

2010. ápr. 16. 19:16
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Még mindig jobb,mintha a Jobbik lenne.Akkor valóban csődbe menne az ország.Így a gazdagabbak nem fognak rosszul élni,a szegényebbekkel meg Orbán nem törődik.

Meglehet zsíroskenyéren is élni.

2010. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
A "lesz"-t nem "SSZ"-el írják...
2010. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Én pesti vagyok és én is havi 70.000-ből élek...Itt is vannak szarul fizető állások.:(
2010. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vidéken megy a cserekereskedelem.Tojást,zöldséget,gyümölcsöt,haszonállatot tartanak,amit a szabadidejükben gondoznak,termesztenek.

Fával tüzelnek,az olcsóbb,de időigényesebb.

"Ha a paraszt nem sz.rik,a pesti nem eszik" mondás jut erről eszembe. Ha valami lesz a vidéki nem fog éhenhalni(bár kólára lehet nem futja majd),a pesti viszont mit eszik? Patkányburgert?

Jó a kérdés egyébként,ezen már én is sokat gondolkodtam,hogy hol az a pont(gáz-vízdíjemelés,adók),ahol már az emberek tömegesen nem tudnak megélni.

2010. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz itt bumm,legfeljebb egy nagy kopp.Akinek "betétje van "azt nem érinti, a "segélyes" el van egy kis mellékes "megélhetésivel" kiegészítve. A melós meg ha éhen döglik? úgy a jó! legalább nem kell nyugdíjat fizetni majd neki. Amit meg eddig befizetett azt lenyúlják mint eddig.Az átlag pedig furcsa dolog: benne a bakter éhbére,de az igazgató havi lottó négyese is. A 300 forintos kenyér mellett a zsír már luxus.Legfeljebb valami vajnak titulált minek nevezzelek ,de az is bizonytalan mint a kutya vacsorája.Kenyér két fajta van erre felé: a baráti-rokoni és másik ami néha olyan, hogy a disznót hentessel kell fenyegetni hogy megegye.Hát nagyjából ez a helyzet a vidéknek nevezett NAGY MAGYAR UGARON.
2010. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Budapesten dolgozom és 75 ezret keresek most vettem 5 kg krumplit 700 Ft-ért szerinted a krumpli mellé kaviárt eszek? Amúgy nem értem mért akkarják folyton szembe állitani az ország különböző részeit.
2010. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!