Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ felesért és sörért...

A FIDESZ felesért és sörért vette a szavazatokat! Tudtok erről?

2010. ápr. 16. 01:12
1 2
 1/18 anonim válasza:
21%

erre miért nem a választás utáni napon reagáltál hivatalos panasszal?

itt mocskolódni - névtelenül - könnyű

és a véleményem u e lenne, a a cuculistákról terjedne ez a baromság( bár róluk inkább elhinném)

név nélkül, arc nélkül... a szél szétrecsegte az egész riportot.

mtv riportja ózdon készült egy arlói c.emberrel

miér ózdon, és nem arlón?

miért nem mentek a t. mtv-sek utána a storinak?

miért nem jelentették, az illetékeseknek?

mikor került fel a riport a youtube-re?

mikor sugározták a riportot?

undorító az mtv hozzáállása!!!!!

2010. ápr. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell mindent bevenni, ez nem is mtv-s felvétel...Valakit lefizettek, hogy mondja ezt.
2010. ápr. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Szinte biztos, hogy provokáció.


A másik, hogy miért nem gondolkodnak el az emberek arról, hogy 1990-ben már volt egyszer választási csalás Magyarországon, amit bizony nem a Fidesz szervezett.

2010. ápr. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ti észre sem veszitek, hogy mennyire kilóg a lóláb?


mennyire hiteles a fazon? betanult szöveg.

mennyire hiteles a kérdező?


miért fújja szét a hangot a szél, ha ott a szőrmés mikrofon?


miért nem látni a riporter fejét?


miért látni a szőrmés mikrofont?


profik nem csinálnak ilyet. ennél még én is egy jobb "riportot" rakok össze.

2010. ápr. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én jobbikos vagyok, de ez szerintem is kamu.
2010. ápr. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem fizettek érte. De ha tudod, hogy hol kell jelentkezni azért a sörért meg a felsért akkor szóljál már légyszíves, mert az ilyen hülyék elviselésében lassan tényleg csak az segít...
2010. ápr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Első mért is az én dolgom panaszt tenni? Mert most találtam a videot, akkor mér három napja kellett volna felhoznom? Mért neked ki van rakva az arcképed?
2010. ápr. 16. 07:15
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ti nagyon ostobák vagytok. Nem az állítás eredetiségét akarom bizonygatni. Nem voltam ott nem tudhatom. De ilyen érveket felhozni cáfolatként hogy mért süvít a szél meg mért látszik a szőrös mikrofon. Bakker ha egy felvételt Juliskanéni készít mobiltelefonnal és a tundrabugyija lóg bele a képbe attól még az ott elhangzó dolgok lehetnek igazak. Nehogymár egy tecnikailag szar felvétel bizonyíték legyen arra hogy kamu.
2010. ápr. 16. 07:24
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyébként meg a feltöltő személy is leírja hogy nem MTV felvétel. Az ott a filmen igenis az MTV riportere. De a felvétel amatőr kamerával készült, talán ezért süvít a szél és nem látszik a riporter arca...


"76kgandras (uploader) Én ott voltam mikor felvették az MTV-sek. Hidd el, ez soha nem fog lemenni a TV-ben, még szerencse, hogy volt nálam kamera :) "



Legalább olvasnátok a kommenteket mielőtt marhaságot írtok.

2010. ápr. 16. 07:33
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Kubatov óta bármit el lehet képzelni, mert a fidesz nem egyszerűen nyerni akar, neki a hatalom kell!
2010. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!