Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem képesek észre...

Sokan miért nem képesek észre venni, hogy az MSZP minden, csak nem balodali párt?

Figyelt kérdés

...Gyurcsány eltakarodása után, amikor jött Bajnai, akkor nagyban énekelték az Internacionálét, meg még máskor is azt éneklik, ami köztudott, hogy a tőkések ellen van, (ilyen a dalban is van), most meg??? Most meg egy mocskos vadkapitalista politikát folytat ellenünk az mszp. Én nem szívelem a Fideszt sem, de inkább 100 évig Fidesz 2/3, mint még 1 évig egy ilyen rohadt ÁLbaloldali párt, mint az mszp...


Ennyire ne legyünk már fafejűek! Remélem most a 2. fordulóban otthon maradnak az mszp-s nyuggerek, és társaik.

Amúgy meg a 2/3-ról annyit, hogy az mszp-nek is volt már 2/3-a 1994-ben az SZDSZ-el együtt...most meg itt nyivákol ez az idegbeteg Lendvai, meg a NYakó gyerek, hogy "Jaj istenem, a fidesz 2/3 egyenlő a halállal, meg, hogy így-úgy diktatúra..."

Közben meg már a maszopnak is volt 2/3...


Remélem sok MSZP-s olvassa ezt itt most.


Ezt miért nem tudják átlátni oly sokan?


2010. ápr. 15. 18:43
 1/10 A kérdező kommentje:

És az elmúlt 8 évért ne a Fideszt okoljuk már! :/

Amúgy nem vagyok fideszes, de amit egyes MSZP-sek fecsegnek, az már poénosan szánalmas.

2010. ápr. 15. 18:45
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Az MSZP-nek nem volt 2/3-a! Ezért kellett koalíciót kötnie az SZDSZ-el.Csak olyan törvényt hozhatott,amivel a koalíciós partner is egyetértett

A Fidesz pedig a 2/3 esetén bármilyen törvényt hozhat,vagy megszüntethet,anélkül,hogy a többi parlamenti párt beleszólhatna,vagy megakadályozhatná.

A jövő megmutatja majd,hogy igaza van-e az MSZP-nek,amikor ettől fél.

2010. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"...Ezért kellett koalíciót kötnie az SZDSZ-el.Csak olyan törvényt hozhatott,amivel a koalíciós partner is egyetértett "


No igen, ez egyenlő az mszp 2/3-al az SZDSZ seggnyalását nézve az MSZP felé. :D

2010. ápr. 15. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:

nos szép kilátások elé nézünk

kegyen csak meg a 2/3 legalább nem foghatják senkire mikor becsődölnek :)

2010. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

"mszp-nek is volt már 2/3-a 1994-ben"


Csak tudod ha emlékszel még rá az MSZP nem élt vissza vele és nem hozott antidemokratikus törvényeket.Viszont a Fidesz elszámoltatásról beszél ami diktatórikus megnyilvánulás ha nem tudnád.

2010. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:52

Tudod, mi jobbikosok nagyon tudunk tüntetni. ;)

2010. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Viszont a Fidesz elszámoltatásról beszél ami diktatórikus megnyilvánulás ha nem tudnád."

Nem vagyok Fideszes, de amennyit loptak, csaltak, hazudtak ez a legkevesebb, ami történhet velük. Vagy a mentelmi jogukra hivatkozva meg van bocsájtva minden, amit Magyarországgal tettek? És az elszámoltatás nagyon is demokratikus. Az a diktatórikus, ha a kormány eltusolja a felelősségét...

2010. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi van? Ezt a kérdést egy mszp-s írta? az már csak természetes, hogy egy ilyen szar párt, csak egy baloldali párt lehet.
2010. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok MSZP-s, és (LMP-s sem...)

...csak még mindig nem értem ezt a 1 millió embert, hogy hogy szavazhattak ezek után is egy álbaloldali mocsok pártra.

2010. ápr. 15. 20:05
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Hivatalosan nem azt képvisel baloldali "értékeket", Magyarországon kicsit fordítva van a dolog, hivatalosan a jobboldali pártok szoktak liberálisak lenni, a baloldali pártok pedig konzervatívak, na Magyarország más, itt a szöges ellentéte, de az MSZP sem képvisel és egyetértek, nem tudom felfogni miért szavaztak rájuk. Ezt a diktatúrát hagyjuk már, először tanuljátok meg mit jelent az, hogy diktatúra, nézzetek utána kik voltak diktátorok, hogyan lettek diktátorok utána járjon a szátok, hogy mi micsoda. Hülyét kapok már ettől a rengeteg fogalomzavaros emberkétől, aki fújja az MSZP szövegét.
2010. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!