Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol volt mindenki az előző...

Hol volt mindenki az előző nyolc, vagy az előző húsz évben?

Figyelt kérdés

Annyit hallom mostanság mindenhonnan, hogy az elmúlt húsz évben és az elmúlt nyolc évben mennyi csúnya dolog történt.



Az előző években miért nem jött senki rá, hogy nem volt rendszerváltás, vagy hogy tönkreteszik az országot? Miért mindenki csak utólag okos?


2010. ápr. 15. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
marha..
2010. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én már 8 éve is tudtam.
2010. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8 éve is ezt szajkóztam... akkor is hülyének nézett a "csendes többség", és most is.
2010. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Az iskolában. Idén érettségiztek.
2010. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van aki 20 éve született
2010. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ceri ***** válasza:

Én nyolc éve is azt mondtam, hogy "ellenkező irányba szálltunk fel a vonatra".


És akkor mi van? A szavazati jogot nem kötik észhez, tisztánlátáshoz.

És akkor a böszme még a láthatáron sem volt. Ha lett volna elég pénzem, biztos disszidáltam volna.

2010. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem szavaztam az MSZP-re. Se 4, se 8, se 12, se 20 éve. (De a családom sem!)

10 éve van szavazati jogom. Először (8 éve) megosztottam a szavazatomat a Miép és a Fidesz között, majd még akkor, a második fordulóban kizárólag a Fideszre szavaztam. Mint ahogy azóta is, minden egyes választáskor.


Engem nem csapott be Gyurcsány, mivel sosem hittem neki. Akkor sem hittem volna, ha nem lettem volna Fidesz-párti, és nem hallottam volna Orbán jóslatait 2006-ban. Egyszerűen azért nem szavaztam volna Gyurcsányra, amit képviselt a hatalmas limuzinjában, az izgága, arrogáns, politikai kalandor stílusával. Már akkor látszott rajta, hogy egy törtető milliárdos, a 2006-os vita után pedig annyira megundorodtam tőle, ahogy még politikustól soha...


Ettől még nem vagyok jobb ember senkinél, de tény, hogy az MSZP-nek sosem dőltem be. Meglátjuk, továbbra is büszke maradhatok-e arra, hogy Fidesz-párti vagyok. Hiszek benne, hogy igen.


De megnyugtatásul közlöm mindenkivel, hogy bármennyire is megszerettem ezt a pártot, de csak addig élvezi a bizalmamat, amíg azt teszi, amire felhatalmazást kért, és kapott.

2010. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 éve is ezt mondtam volna, de akkor még csak 13 éves voltam. Az utóbbi években is ezt szajkóztam, most pedig tehettem is ellene. Annyi a különbség, hogy évekkel ezelőtt még megszóltak, hülyének nézted, ha ezt mondtad, most meg inkább csendben vannak, mert ők is észrevették, hogy ez nem oké.
2010. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!