Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért foglalkoznak ennyit az...

Miért foglalkoznak ennyit az LMP-vel? Egyártalán mi az? A jobbik sokkal több szavazattal került a parlamentbe. Mégsem foglalkoznak velük. MIért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A jobbik sokkal több szavazattal került a parlamentbe. Mégsem foglalkoznak velük. MIért?"


te aludtál az elmúlt fél évben vagy mi?

éjjel-nappal a jobbikot fikázta minden média. csak a negatívumokat nyomatták róluk semmi pozitívum.

az mti-nél kiderült, hogy ők csak akkor adnak hírt róluk ha balhé van, ezt írásban kikötötték a tudósítóinak, dokumentumok vannak róla. és így is 800.000 embert szerzett, ennyi diszkriminálás után is.


az LMP-nek pedig vannak nagyon gáz dolgai.

pl a cigányos plakát amire kiraktak egy tipikus raj cigány gyereket, csak az arany nincs rajta, kigombolt ing, stb. gusztustalan, ezeket védi? Tettek volna ki egy normális cigányt.


tagadják a cigánybűnözést.


ezenkívül kijelentették, hogy csökkentenék a minimálbért.


ezek után mit gondolsz? jogos e, hogy támadják őket?

2010. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt is megmondta az LMP, hogy jóval növelnék a gáz árát. Annyira környezetbarátak akarnak lenni, hogy mostmár az jön hogy fűteni se lehet, mert szennyezzük a környezetet...
2010. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

jah, mindenkit megadóztatnának mert légszennyező. az autósokat, stb.


asszem valami behajtási díjat szednének meg hasonló.

2010. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért mert megjelent egy párt, ami az szdsz helyébe lépett (most jönnek, hogy csak egyformán liberálisok stb., de én elolvasva az lmp és a volt szdsz programot, nagyon nagyon sok hasonlóságot véltem benne felfedezni (főleg oktatás, munka, és cigányügyben)), és anno az szdsz kezében volt a teljes média, néhány kisebb kivételtől eltekintve. Én csak azt nem értem, hogy milyen választási rendszer ez, hogy csak a fővárosban kapott szavazatokat, azon kívül sehol sincsenek, mégis el tudtak érni 7 %-ot.... Szemben a Jobbikkal, ami ugyan a fővárosban volt a leggyengébb, de mindenhol máshol az országban sok szavazatot kapott, mégis csak 17%.
2010. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!