Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért foglalkoznak ennyit az...

Miért foglalkoznak ennyit az LMP-vel? Egyártalán mi az? A jobbik sokkal több szavazattal került a parlamentbe. Mégsem foglalkoznak velük. MIért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 11:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom h mi az LMP, de hozzánk még csak el sem jutott a programjuk. És a jelöltjük neve sem a körzetünkben...egyártalán kik ők? Sosem szavaztam volna rájuk.
2010. ápr. 15. 11:34
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Senkik, csak most tolni kell őket felfelé mániákusan hátha ezzel a Jobbikot vissza tudják szorítani. Amúgy még ők maguk sem tudják kik is valójában. Szerintem csak ilyen árnyékpártnak hozták létre, esélyrombolónak.
2010. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert az LMP ről semmit nemlehet tudni, illetve mostmár egyre többet. Az MSZP és az SZDSZ el azonosítható körök támogatják. Persze ezt tagadják egyenlőre, mert senki nem szavazna rájuk. De kibukik hamar.
2010. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem úgy tűnik, ez az LMP olyan, mintha új SZDSZ lenne.
2010. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Te is tudod jól...Utálják a Jobbikot-megjegyzem van okuk rá-és inkább más pártokkal foglalkoznak,mivel te az ellenségedről adnál hírt?Persze jót.


A Jobbik egy szánalmas párt,és égetik Magyarországot...Ezért néznek le minket...

2010. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Férjem is azt mondja h szocik...de!

Most komolyan!? Nektek szórólapoztak? Vagy csináltak valami kampányt?Fórumoztak? Nem vagyok tudatlan mert politizál a férjem, akarva akaratlanul is tapad rám, de nem hallottam róluk a szavazás előtt. És mégis majd 8%-ot elértek...lehetetlen....

2010. ápr. 15. 11:39
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

A Jobbik egy szánalmas párt,és égetik Magyarországot...Ezért néznek le minket...


Mivel is égetik, és miért is szánalmas?

És kik néznek le minket?

2010. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsóval nem értek egyet. Szerintem nem égetik Mo-ot a jobbikos -ok.Csak igazságot akarnak. Ennyi.
2010. ápr. 15. 11:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Csssst! Felváltva foglalkoznak velük, csak te nem olyankor vagy netközelben. :-)
2010. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%

Rengeteg szórólapot küldtek hozzánk,és sok plakátjuk van...És ahogy láttam Bp-n is...



Amúgy meg Morvai bejutott az Eu parlamentbe,és már is osztja az észt...Szerintem meg kéne illetődnie,hogy bejuthatott oda,de nem(...)már is megpróbálta kiosztani az elnököt,és Árpádsávos BUDAHÁZIS ruhába ment az Európai parlamentbe...Szerintetek az Euban ismerik Budaházit?....nem

2010. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!