Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik ölni fogja a Fideszt...

A Jobbik ölni fogja a Fideszt ahol csak tudja, így hogy benn lesz a parlamentben?

Figyelt kérdés

Természetesen főleg a felszólalásokon és a médián keresztül! „2/3”

Nagyon keményen lejártja, és szembesíti minden alkalommal azzal hogy mit mondott 8 éven keresztül!


2010. ápr. 14. 23:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Csupa csalódott, megfáradt balfék...Mit vártok?Húzzatok dolgozni, aztán a munkától elfáradva, nem lesz kedvetek itt csömörködni a semmiről!Majd akkor mondjátok, ha így történik!Amíg csak találgatások és szarkeverések hangzanak el alap és bizonyíték nélkül, addig ez semmitmondó, irigy és rosszindulatú pártutálat...Ennyi.Ha a Jobbik érdeke is az ország fellendülése és én hiszem is ezt, addig ne azon járjon a tyúk agyatok, hogy itt minden rossz lesz!Amíg minden második ember pofájából lóg a drága bagó és rekord eladások vannak alkoholfogyasztásból, addig ne akarjátok már elhitetni, hogy itt minden rossz:))))Majd ha nem tudják megvenni a bagót,meg a szeszt, akkor elhiszem én is, addig csak sajnálom a hülyéket:))
2010. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ezért szavaztam a jobbikra. Nekem is dukál egy kis szórakozás, ha már a fizetésem több mint felét elveszi a kormány, és szinte mindent drágábban vásárolok mint a környező országok polgárai. Ingyencirkuszt akarok a pénzemért !
2010. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!