Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik ölni fogja a Fideszt...

A Jobbik ölni fogja a Fideszt ahol csak tudja, így hogy benn lesz a parlamentben?

Figyelt kérdés

Természetesen főleg a felszólalásokon és a médián keresztül! „2/3”

Nagyon keményen lejártja, és szembesíti minden alkalommal azzal hogy mit mondott 8 éven keresztül!


2010. ápr. 14. 23:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%

ölni...


ha vona betartja a szavát, akkor nem személyes hadjáratot fog bent indítani, hanem az ország érdekeit nézik elsőnek.


ahogy ő fogalmazott kb: "ha a fidesz egy nemzetet támogató törvényjavaslatot nyújt be, akkor azt mi megszavazzuk. Ha viszont nemzetellenest, akkor nagyon kemény ellenfelük leszünk."


ha ezt így teszik, akkor le a kalappal előttük. Orbánék 8 éven át csak hadakoztak az mszp-vel le sem szarták az országot. Ha vonáék ezt betartják, akkor gratula, akkor tényleg az országot szolgálják. meglássuk.

2010. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Ezzel csak azt éri el, Orbán az ostoba, hogy a fiatalok pánikszerüen menekülnek külföldre, nő a fekete munka.

Hiszen éhen halni senki nem fog, legfeljebb nem fizetibe a dolgokat és be adja a váll iga ványát. Kb ennyi.

Ezt nem fogják tűrni az emberek, főleg a 8 éves magyarázkodások után.


Orbán lesz az első akit elüldöz a nép?

2010. ápr. 14. 23:43
 13/32 A kérdező kommentje:

ha vona betartja a szavát, akkor nem személyes hadjáratot fog bent indítani, hanem az ország érdekeit nézik elsőnek.



Csak hogy Orbán már nem a nemzet mellett cselekszik, hisz a nagytőkével semmit nem tud kezdeni.

Így meg semmi értelme nincs, mert a nagytőke a megszorításokat is elszívja, aztán az adó csökkentések hatását is, és mégjobban a gödörben leszünk!


Hol itt a nemzeti érdek?

2010. ápr. 14. 23:46
 14/32 anonim ***** válasza:
De kérdem én! Mire megy Vona azzal, hogy a FIDESZ ellen szavaznak, ha meglesz a 2/3? Akkor hiába szavazgat a többi párt.
2010. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

De kérdem én! Mire megy Vona azzal, hogy a FIDESZ ellen szavaznak, ha meglesz a 2/3? Akkor hiába szavazgat a többi párt.



Miért nem olvasod el a kérdést? Lusta vagy mint a dög?


A média itt a lényeg, alejáratás. Hogy ne támogassa senki, hogy az MSZP sorsára jusson az a szemét Fidesz a kapzsi Orbánnal. Hogy megszabaduljon az ország a mind a két korrupt és tehetetlen impotens párttól.

Hiszen a legnagyobb problémánkat nem tudják megoldani!

A nagytőke érdekeivel nem tudnak a korrupt 20 évük miatt szembemenni!

2010. ápr. 14. 23:55
 16/32 anonim ***** válasza:
Elolvastam én a kérdést. Egyik válaszolóra válaszoltam, aki azt mondta, hogy nem támadni fogja a fideszt, hanem mellette vagy ellene szavaz.
2010. ápr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Bakker ez ne mszázalék kérdése. Ottvolt az izraeli repgép botrány. Morvai az orrukra koppintott 4 köcsög lemondott. Hol volt divat a magyar politikában lemondani és elismerni a hibát? Ott volt a Monikasó Joshi Barat, Vona azt mondta felszántja a két tv székházat és láss csodát mindkét műsor megszűnt. Pedig parlamentben sem voltak, seholsem voltak. Értsétek már meg hogy itt a Jobbiknak még 0% is elég ahhoz hogy az legyen amit ők akarnak.

Ezért mondogatom mindig a FIDESZ nyert a Jobbik kormányoz :D

2010. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Az azért nekem is feltűnt, hogy móni meg józsi eltűnt azután, hogy kijelentették ezt:) Bevallom ez egy jó pont tőlem a Jobbiknak.
2010. ápr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
64%

"De kérdem én! Mire megy Vona azzal, hogy a FIDESZ ellen szavaznak, ha meglesz a 2/3? Akkor hiába szavazgat a többi párt."


megmutatja, hogy hol foglalnak helyet. véleményt alkotnak.

megtehetik azt is, hogy bemennek, és minden kérdésre nemmel szavaznak, felveszik a pénzüket és alszanak egész nap odabent.


viszont hiába a 2/3, ha egy nemzetellens döntésnél kiverik a balhét és az embereket az orbán ellen lázítják.


4 év nemzetellenes cselekedet után orbánt leválthatják. Ezt úgy tudják elkerülni, ha nem nemzetellenesek lesznek.


meglássuk, hogy mi lesz. egyenlőre nem tudjuk, hogy vonáék meg lmp-ék hogy fognak odabent viselkedni, milyen tervük van arra, hogy bele tudjanak szólni a 2/3 mellett is a döntésbe. már ha meglesz a 2/3, nagyon remélem, hogy nem.

2010. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
szerintem meg egyenlőre ne ítélkezzünk még. majd meglátjuk, hogy lesz. egyenlőre parlamenti létszámlecsökkentést és adócsökkentést ígért, ami valljuk be azért nem rossz. bár nem biztos, hogy betartja. ki tudja. mindenesetre gordonnál meg az ilyeneknél csak jobb lesz...
2010. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!