Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMP-re szavaztak...

Akik az LMP-re szavaztak miért tették és mit várnak tőlük?

Figyelt kérdés
Én őszintén mondom több barátommal együtt akik szintén az LMP-re szavaztak. Úgy gondoltuk hogy Új arcot szeretnénk látni a politikában. Mivel mind a FIDESZ mind a Jobbik és az MSZP is eléggé elutasító volt velük (elég sok pletyka és egyéb dolog keringett körülöttük) ez számunkra még biztosabbá tette hogy függetlenek.
2010. ápr. 14. 22:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Bizony,Mo-n őshonosan van egymililó roma,nem kell még több más nemzetiségű.A gazdag nyugati országokban sem tudtak beilleszkedni.
2010. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves válasz írók! A kérdésem azokhoz szólt akik az LMP-re szavaztak vagy volt olyan ismerősük aki szintén az LMP-re szavazott. Nem a jobbikra vagy a Fideszre netán az MSZP-re szavazók véleményére vagyok kíváncsi!

Komolyan érdekel hogy kit mi motivált és miért értek el majdnem 8°%-ot.


A másik! Az LMP nem egyenlő SZDSZ-el !!Eez a Fidesz szavazók állítása. A jobbik szerint pedig zsidó párt aki be akarja telepíteni az embereit... ennyi...

2010. ápr. 15. 14:39
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szavaztam az LMP-re, mert a FIDESZ és az MSZP a szememben elvesztették hitelességüket, a Jobbik, bár a programjának gazdasági része valóban figyelemfelkeltő, engem egyszerűen taszít (egy pártról igenis sok mindent elárulnak a szimpatizánsok). Meg aztán lassan már mindenhol természetes, hogy egy zöld színezetű párt van a parlamentben, ideje nekünk is nagyobb figyelmet fordítanunk a környezetvédelemre, számomra ez fontosabb, mint a hittan, meg hogy vajon nemzeti gyásznap lesz-e jún. 4. Az LMP-nek szerintem a munkanélküliség megoldására is elég jó programja van: környezettudatos munkahelyek, valamint a cigányokat úgy akarja a munka felé orientálni, hogy pont annyi segélyt kapjanak, ami épphogy elég, de azért megérje nekik dolgozni. Szóval az LMP eddig nekem úgy tűnik, hogy egy gyűlölködésmentes, racionális párt, majd kiderül megérdemli-e a belé vetett bizalmat.
2010. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
Most még naiv vagy,de idővel Te is rájössz,hogy igenis az LMP,az új SZDSZ... :)
2010. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%
Így van az LMP nem más mint egy átkeresztelt szadesz
2010. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindazok válaszát akik a kérdésemre próbáltak felelni.


Az LMP továbbra sem egyenlő az SZDSZ-el. Inkább egy fiatalos zöld pártra emlékeztet, mint egy liberálisra.


Remélem be tudják bizonyítani hogy :"Lehet más a politika"

Mivel nagyon elegem van már abból hogy a pártok főleg a Fidesz de a többi sem marad el mögötte, mindenkit ellenségnek tekint aki nem az ő táborához tartozik.


Elvárom az LMP-től hogy tudjon együtt szavazni a Fidesszel vagy akár az Mszp-vel ha az ország érdeke ezt kívánja és ne érdekelje őket hogy mit mondanak róluk.


A többi pártot konkurensként és tárgyalópartnerként, ne pedig ellenségként kezelje.

Akik rájuk szavaztak azok függetlenek minden párttól senkinek sem az elkötelezettjei.

A rájuk szavazók sem fognak jobban csalódni mint azok akik más pártokra szavaztak.


Nincs tökéletes választás! Mert csupán esendő emberek mind akik a parlamentben ülnek...


Tökéletes és mindenki számára igazságos kormányzás majd akkor jön el amikor Krisztus ezer éves uralma megkezdődik, addig az emberek próbálkoznak tovább..


Most pedig átadom a terepet, megtudtam amit akartam részemről a téma lezárva. Többet nem szólok ehhez a témához.

2010. ápr. 21. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!