Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMP-re szavaztak...

Akik az LMP-re szavaztak miért tették és mit várnak tőlük?

Figyelt kérdés
Én őszintén mondom több barátommal együtt akik szintén az LMP-re szavaztak. Úgy gondoltuk hogy Új arcot szeretnénk látni a politikában. Mivel mind a FIDESZ mind a Jobbik és az MSZP is eléggé elutasító volt velük (elég sok pletyka és egyéb dolog keringett körülöttük) ez számunkra még biztosabbá tette hogy függetlenek.
2010. ápr. 14. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Jujj, ez a függetlenek a végére nagyon nem jött jól...

Szerintem inkább olvass utána, kikkel is állnak kapcsolatban, kikből is lettek hatalmas zöldek...

2010. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

lmp egy kotyvassz


de majd rájöttök


egy smilével nem fogjátok megoldani a közbiztonságot

2010. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert kell a politikába a vérfrisités és kell egy olyan párt aki nem annak fényébe dönt hogy menyire utálja a másik pártott.
2010. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

" Mert kell a politikába a vérfrisités és kell egy olyan párt aki nem annak fényébe dönt hogy menyire utálja a másik pártott.

"


hanem

ec pec ki me hetsz


azt így szavaz


mivel szakmai gárdája az nincs

2010. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Két kollégám (házaspár) rájuk szavaztak.


Az indok : a Fideszre akartak szavazni, de hallották az ECHO tévén, hogy nem szabad hagyni, hogy a Fidesz kétharmados többségbe kerüljön, mert akkor elszállna az agyuk (nem én fogalmaztam így, pontosan idézek) és hogy ezt meggátolják ezért szavaztak az LMP-re. A programjukról lövésük nincs.


Nálam ott durrant el az utolsó biztosíték LMP ügyben, mikor megláttam a "cigánygyerek-magyargyerek" plakátot, hogy talán majd ugyanannyi fizetést kapnak.


Igen, talán, de ez nem az LMP-n fog múlni, hanem azon, hogy rendesen jár majd iskolába, tanul, igyekszik és nem lop, csal hazudik. Azok a cigányok már most is ugyanannyit keresnek, mint egy magyar ember.

2010. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Bár ebből egy volt az amelyik a kérdésre felelt.


Én elsősorban függetlenséget várok tőlük és azt hogy ne folytassák a gyülöljük egymást mozgalmat ami eddig a politikában ment. Nem lesz könnyű dolguk.

kormányozni a FIDESZ fog főleg ha meglesz a 2/3-os többsége . A másik 3 párt véleménye csak pusztába kiáltott szó marad..

És ahogy a FIDESZ még a kormányzása alatt kijelentette :A kormány működik ellenzék nélkül is" nos ezt meg is fogják valósítani..

2010. ápr. 14. 23:27
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
nekem valahogy a LMP plakátjáról környezet védők jutnak eszembe..:DxD
2010. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

LMP=SZDSZ

no comment

2010. ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 doboszoli ***** válasza:

Igen nagy szükség van a "pusztába kiáltott szóra", mert az elmúlt 8 évben akinek kiáltania kellett volna, mással volt "elfoglalva", (duzzogunk,kivonulunk), meg is van az eredménye.

Ha nincs aki kiáltson, úgy tűnhet minden rendben, akkor is, ha nincs.

Még az idióta Torgyánra is szükség volt ellenzékben.

2010. ápr. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem tetszik a programjuk. Felgyorsítanák a bevándorlást, egyszerűbbé tennék a külföldiek munkavállalását, felkészítenék a tanárokat a bevándorlók oktatására, csökkentenék a hadikiadásokat...ez nem bizalomgerjesztő, és a bevándorlókkal egyébként is sok a probléma máshol is.
2010. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!