Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg azt hiszitek hogy ha...

Tényleg azt hiszitek hogy ha meglesz a 2/3-ad diktatúra lesz?

Figyelt kérdés
Milyen diktatúra azt amit négy év után le lehet váltani?
2010. ápr. 14. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
milyen négy év? legyen tíz év a ciklus mondá viktor helyes zúgta a kétharmad,és lám alkotmányt változtattak.
2010. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Fidesz még hatalmon sincs, de már bejelentette, hogy az apehosoknál 10%-os létszámcsökkentés. Persze alkalmazotti szinten. Így teremt új munkahelyeket?
2010. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Hála istennek, és nem csak APEHnál hanem képviselőknél is orsszággyűlési és önkormányzati szinten is. Bár Jobbikos vagyok de egyetértek Viktorral. És igen így kell új munkahelyeket teremteni! Végre valaki tesz már valamit ne mcsak lop!
2010. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Így módjuk van bármilyen törvényt meghozni ami a 4 év után is érvényben maradhat.
2010. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Választó jogi törvény változatatható!!

Így a választási rendszer is! Nem lesz nyílt diktatúra csaknem lesz választási lehetőség!

Csak egyéni jelöltes rendszer pl. nagyon sokat segítene a fidesznek!Vagy felemeli a bejutáshoz szükséges értéket 20%-ék fölé stb...

Több megnyilvánulása volt, van a fidesznek és O.V.-nak amit csak mi a mocskos nemfideszesek látnak!

2010. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Jaj Istenem, az MSZP-SZDSZ sem lövetett agyon senkit 1994 és 1998 között, pedig nekik még a múltjuk is megvan hozzá. (Én különben akkor - 19 évesen - nagyon beszartam, éppen Olaszországban nyaraltam, amikor kiderült, hogy nyertek, és 2/3-dal. Majdnem kint maradtam. Frissek voltak még az emlékek, hiába, na. De a lényeg az, hogy senki nem fog diktatúrát csinálni, nem érdemes. Sokkal érdemesebb agyat mosni, az meg már megtörtént - főleg ballib részről, de a jobboldalon is szép számmal vannak állatkerti szökevények.)
2010. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Amíg nem kell népszerűetlen intézkedéseket hozni, addig nincs baj a 2/3 al. De ha kell és az emberek zúgolódnak akkor mi lesz?


A 2/3 a demokratikusan "kiérdemelt" antidemokrácia!

2010. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is diktatúra volt. Ha ezután is az lesz csak annyi történt, hogy semmi sem változott. Ha meg ezután nem lesz diktatúra hát örüljünk neki.
2010. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Először tanuljátok meg mi a diktatúra fogalma. Nevetséges, hogy képes valaki ezt diktatúrának nevezni. Tudjátok ti egyáltalán miről beszéltek???
2010. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Én különben akkor - 19 évesen - nagyon beszartam, éppen Olaszországban nyaraltam, amikor kiderült, hogy nyertek, és 2/3-dal. Majdnem kint maradtam. Frissek voltak még az emlékek, hiába, na."


Sok főbelövetést láthattál 19éves korodig ha ennyire frissek voltak az emlékek. :)

2010. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!