Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL klub (Máúnika Showja...

Az RTL klub (Máúnika Showja után) a TV2 is berezelt? Megszűnik a Józsi baráth is.

Figyelt kérdés
A Tv2 a Mónika show megszűnése után már egyedül kéne, hogy harcoljon az ORTT-vel, pedig a testület már most is fél napos elsötétítéssel büntetné a csatornát a műsorban elhangzó káromkodások és persze a nyílt színi erőszak miatt, pedig a Jobbik egyenlőre még nem delegált senkit a médiatestületbe csak kijelentette, hogy kemény következménye lesz a két csatorna szándékos "vandalizmusának".
2010. ápr. 14. 20:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Na, megjött az eszük?


Mi lesz helyette?

2010. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Nagyon helyes. A törvényeket szépen be kell tartani, és akkor nem jön az eke és a sószóró. (Vona is elmondta különben még az első forduló előtt, hogy nem szétb*szni akarják a kermédiát, csak rákényszeríteni, hogy tartsa be a jogszabályokat. Ebből persze sok nem lesz, mert nem Vona lesz a miniszterelnök, hanem OVi, de így is jó - az eddiginél legalábbis nagyságrendekkel jobb.)"



Ez gyakorlatilag alátámasztja amit több helyen leírtam, hiába a fidesz nyert kormányozni már a Jobbik fog. Mindig meg fogják találni a módját, hogy elérjék amit el akarnak érni.


Szebb Jövőt! :)

2010. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

de azért van még győőőzike :)

a liberálisoknak lesz mint nézni


nyugi van xdDD

2010. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Joshi barát maximum azért szűnik meg mert a Mónika is megszűnt.Ezeket a műsorokat amik ugyanolyan mind a két csatornánál direkt rakják egy időbe.Versenyhelyzet,hogy melyiket nézik többen.Ha a barátok közt megszűnne a jóban rosszban is vagy fordítva.Ehhez semmi köze a politikának,mert lesz más helyette ami nem tetszik majd akár a Jobbiknak.De ennyi erővel szüntessék meg a Cool tévét (azokkal a fantasztikus sorozataival) de az m1-et is lehet-tudom az nem kereskedelmi.Csak nézzenek végig egy Életképeket nekem attól jobban kisül az agyam mint a Mónikától...
2010. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hol olvastad ezt a jhosi barát egy jó nézetsségű műsor nem szüntetik be mert félnek egy lefizethető, gyenge hatóságtól. Én se bírom azt a műsort de azért legyünk reálisok.


ma 21:36 te is maradj a valóság talaján.

2010. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nah, végre!
2010. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az agymosó műsorokat kell beszüntetni (például Joci és Móni agylágyító műsora), mert elég baj, hogy ekkora igénytelenség létezhet a magyar csatornákon.
2010. ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

drágáim. én már nagyon régóta megoldottam a problémát: nem nézek tv-t. komolyan mondom, annyira hiányzik, mint a faszom végére egy féltégla.


nyugodtan lehet követni a példát. én pl. egyáltalán nem szidom ezeket a műsorokat, nem bosszankodom, h ez megy. találok helyette intelligens elfoglaltságot.

netezek, olvasok, zenét hallgatok, sportolok, barátokkal beszélgetek, sütök-főzök, takarítok. annyi értelmes dolog van a világon.

pont most néztem amúgy a port.hu-n, h mikor mennek ezek a szennyek. tudtommal normális ember akkor még dolgozik.


azt nem értem, hogy sokan úgy nézik a tv-t, mintha kötelező lenne. pedig nem az. ki lehet kapcsolni, anyni jó dolgot fel lehet fedezni helyette.


szerintetek ennyire ciki, ha valakinek nincs tv-je???

2010. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

13:29:


Nem kötelező tévét nézni, ez igaz. Azonban példának okáért, ha van gyereked, azt nem zárhatod be a négy fal közé.


Nálunk a szomszéd apukája mindig nézte Józsi barátot, mi viszont kedveljük a szomszédot, és gyakran megyünk át hozzá, ő a fiam "pótanyukája". Nagyon rossz volt, hogy délutánonként szó szerint "menekülni kellett haza", mert a bácsika, aki Józsi barát függő, ráadásul még nagyot is hall, és nem lehetett a lakásban megmaradni a balhézó, üvöltöző műsor miatt. (Gyerkőc meg persze szaladt oda, hogy mi ez a cirkusz...)


Szóval teljesen nem tudod kiiktatni az életedből az ilyesmiket, hiszen amint kimozdulsz otthonról, máris szembe jöhet veled mindaz, amit odahaza elkerülsz.


Ha azonban nincsen Józsi barát, akkor nincs ilyen rossz élmény sem. :) Amúgy is egy hulladák az ilyen műsor. Más nyomorát nézni nem hiszem, hogy bárki számára is épületes dolog lenne.

2010. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

kedves utolsó: nem hinném, h a gyerekem agya leépül majd, ha nem nézhet tv-t. vagyis semmi tiltás, csupán nem lesz készülék a lakásban.

tud majd helyette legózni, babázni, autózni, játszótéren ugrándozni. lehet neki mesét olvasni, és még annyi sok más dolgot amitől fejlődik.


pár éve még el sem tudtam volna képzelni az életemet tv nélkül. most meg nem tudom elképzelni az életemet tv-vel.


amit nagyon akarok, azt vagy letöltöm, vagy megnézem a neten. egyáltalán nem érzem magam kevesebbnek mert nem nézek mónikát, barátok köztöt, vagy fókuszt. tudom nagyjából, h mi megy ezekben a műsorokban, ennyi pont elég.

2010. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!