Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP tényleg pártolja a...

Az LMP tényleg pártolja a homokosságot? Mármint h ők a liberális SZDSZ útódok. De mit szól ehhez Viktor és Vona?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 12:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

"a Jobbiknak meg főleg"


ez azt jelenti hogy szerintem elég érthetően kifejezték az álláspontjukat és hülye kérdéseket nem kéne feltenni

2010. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
4%
Én meg ezennel kijelentem, hogy a Jobbik meg Nyilas utód! Nyugodtan próbáljátok kimagyarázni anélkül, hogy átmennétek kettős mércébe az LMP-vel szemben.
2010. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
NEM kötelező válaszolni,ha nem tudnád..
2010. ápr. 14. 13:02
 14/19 A kérdező kommentje:
Hú,inkább bármi más legyek,mint homokvár:-)
2010. ápr. 14. 13:03
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

"Én meg ezennel kijelentem, hogy a Jobbik meg Nyilas utód! Nyugodtan próbáljátok kimagyarázni anélkül, hogy átmennétek kettős mércébe az LMP-vel szemben."


szerintem meg ne nyilasozzál mert mi sem zsidózunk le


áll az alku?

2010. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
6%

"szerintem meg ne nyilasozzál mert mi sem zsidózunk le


áll az alku?"


Még mindig nem magyarázták meg, hogy miért ne lenne a Jobbik Nyilas utód, ha az LMP is SZDSZ utód...

2010. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%
Második vagyok. Miért lettem lepontozva? Semmiféle állást nem foglaltam, csak annyit mondtam, hogy más a pártolás és más az el nem ítélés. Nem állítottam, hogy egyetértek az LMP-vel, sem azt, hogy nem. Ha állást foglaltam volna, még úgy ahogy megértem...
2010. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%

Jobbik= Nyilaspárt utód? NEM, mert:

-A parlamentbe a nép akaratának megfelelően jutottak be (értsd szavazással), a nyilasok nem

-A Jobbik egy demokratikusan bejegyzett párt, demokratikus alapelvekkel, a nyilasok nem

-A nyilasoknak volt párthadseregük, a Jobbiknak nincs(Nem, az Új (sem a régi) Magyar Gárda nem az, még félkatonai sem, hiszen nincs fegyverük)

-A nyilasok irtották a cigányokat, a Jobbik nem, és nem is tervezi, csak nem adnának munka nélkül segélyt

Ha kíváncsi vagy még folytatom :D

LMP=SZDSZ utód: Valószínűsítem, mert

-ugyanaz a cigány programjuk

-ugyanaz az oktatáspolitikájuk

-ugyanúgy "szélsőjobboznak" minden alap nélkül

-Mindkettő tagjai közül dolgoztak már Gyurcsánnyal

stb.... Ha nem is utódpárt, de kísértetiesen hasonló.

A kérdésre pedig: Igen, szerintem pártolja, bár komolyabb nyilatkozatuk még nem született ez ügyben

2010. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat,a legutolsót főleg:-)
2010. ápr. 15. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!