Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mi a véleményetek? A...

Erről mi a véleményetek? A jobbik feljelenti Mesterházyt.

Figyelt kérdés

[link]


Én tökéletesen egyetértek a jobbikkal. Egyszerűen felháborító, hogy manapság mindent mondhatnak a politikusok bármi következmény nélkül. Egyszerűen szánalmas hogy megint csak hazugsággal és a másik párt állandó, patkány módon történő mocskolásával tudnak kampányolni.


(nem kell félreérteni, elfogadom a 3. helyet, sőt nagyon is örülök neki, hogy ilyen mértékben megnőtt a jobbik tábora, mielőtt még jönnének a kárörvendő emberkék)


2010. ápr. 14. 11:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mesterházy meg sem említette a jobbik nevét!! Azt mondta, hogy aki nem akar orbánra, és a fasisztákra szavazni, támogassa az MSZP-t. Azzal hogy magukra vették, be is ismerték."


Aki nem akar Orbánra vagy a kommunistákra szavazni, az szavazzon a Jobbikra. Vajon kire gondoltam??? Istenem, ne legyél már szemellenzős :D

2010. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%
Jó tette! ..és a jobbikkal szemben esélye sincs, hogy elmutyizza ezt a feljelentést.
2010. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 jamesbond ***** válasza:
0%

12:22

Szerintem a fidesz kommunista párt, gondolom szerinted demokratikus. A jobbik egyértelműen újfasiszta, de magukat igaz magyarnak tartják, engem meg biztos nagyon nem. Akinek nem inge...

2010. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem is akarta elmutyizni, épp ez volt a cél hogy port kavarjon.
2010. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
27%
A Jobbik szerintem inkább kommunista, mint a Fidesz, csak a zászló miatt nem látszik.
2010. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
ideje volt!
2010. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Jobbik mint kommunista? :D


Haladunk gyerekek, mostmár uncsi lett nácizás/fasisztázás, mostmár szélsőbalos párt lett a jobbik? :D


Fogadjátok el, nincs fogáspont a jobbikon. Eddig se találtatok, ezután sem fogtok, csak rágalmazni tudtok, ahhoz van eszetek.

2010. ápr. 14. 12:42
 18/25 anonim ***** válasza:
49%

" Mesterházy meg sem említette a jobbik nevét!! Azt mondta, hogy aki nem akar orbánra, és a fasisztákra szavazni, támogassa az MSZP-t. Azzal hogy magukra vették, be is ismerték."


ja akkor nyilván az lmp t fasiztázta le

akiknek a seggét nyalja

családotokba öröklődik a fogyatékosság?:)

2010. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

mesterházy ne fasiztázzon mert mi se zsidózzuk


megegyeztünk

áll az alku?:)

2010. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%

Mesterházy meg sem említette a jobbik nevét!! Azt mondta, hogy aki nem akar orbánra, és a fasisztákra szavazni, támogassa az MSZP-t. Azzal hogy magukra vették, be is ismerték.


mert minden második ujságban ugy szerepel a jobbik, minden koszos Senkyházi szimpatizáns igy nevezi meg a Jobbikot. igen is jogos a per!

2010. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!