Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidjátok állandóan a...

Miért szidjátok állandóan a Jobbikot?

Figyelt kérdés
(Én örülök hogy van ilyen párt is.)
2010. ápr. 14. 10:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%

A Jobbik sohasem mocskolt senkit, de mégis hugyosok a FIDESZ szimpatizánsok? Hehe.

Hozzáteszem egyikre sem szavaztam.

2010. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

Akkir itt most védekezésül idézem a hugyosok fegyverét:


"Ti kezdtétek"


:D

2010. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetnek az emberek ennyire vakok és begyöpösödött agyúak???Senki nem látja mi folyik az országban???

A mostani eredmény valamivel jobb, mint ami 8 évig volt...Kommunistáknak nincs helyük a parlamentben!!!De sokan azt hiszik Orbán Viktoron túl nincs élet!!!!

Pontosan azt kéne csinálni végre itt, amit most a Jobbik ki mer mondani!!!

Azok akik eddig szépen megtömték a zsebüket takarodjanak vissza Palesztinába!!!!

20 évet a 20 évért!!!!!!!!

2010. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek azzal, hogy a kommunisták tűnjenek el a politikából. Nyikos és a többi kommunista is menjen.
2010. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem most az volna a kérdésem, mivel még a választások előtt itt írogatták, hogy a Jobbikosok majd beba,sznak és szétba.sszák pestet. Van valaki aki tud ilyen esetről?



Mert hát ugye a FIDESZnél megtörtént hogy a képviselő úr beb.aszott és szét akartab..ni a Jobbik székházat. Meg egy lányt megütött és összevizelte az udvart.

2010. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert NÁCIK!!!!
2010. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mert a Jobbik el akar szakadni attól a ragacsos pókhálótól, amit kövér pókok szőttek a világ köré, amelynek része az MSZP vagy a fidesz, és amelybe bele van ragadva majd minden ország.

Hitlernek sikerült elszakadni, sőt, egyenesen a pókok ellen vonult hadba. Lásd mi lett a sorsa.

Irán is egyre több szálat vág el. Csak idő kérdése, hogy amerika lerohanja. Az állítólagos atomfegyvereik csak casus belli lesz.


Tanulságos az is, ahogyan az elenyésző 16%-ra reagáltak a szálakat mozgató csápok a világ túlfelén.

2010. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is örülök neki!Nem a Jobbikot, hanem a tudatlan nagypofájú nethuszárokat szidjuk, akik azt hiszik tőlük süt a Nap!A normális felfogású szimpatizánsait, tisztelem és becsülöm!De a tudatlanság fáj!A felvilágosítás, meg minden oldalnak jól jöhet mindig.Szerintem.Szebb jövőt mindenkinek!Igaz én nem vagyok Jobbikos, de ha nem lesz itt rend, akkor még lehetek!Persze csak ha ők is renden munkálkodnak és nem a széthúzáson és ezt természetesen nem a párton belül értem.
2010. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!