Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttad már ezt a videót?

Láttad már ezt a videót?

Figyelt kérdés

Kósa Lajos makogása, mellébeszélése Kubatov Gábor beszédéről


Szerinted mi az igazság?


1.rész:

http://www.youtube.com/watch?v=MrzrAm7sLgo&feature=player_em..


2.rész:

http://www.youtube.com/watch?v=rQQlqEd9N7k&feature=player_em..


2010. ápr. 13. 13:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

14:50 - Nem javaslok senkit, hiszen nem ez a kérdés célja. Azt szerettem volna megtudni, hogy szerinted mi az igazság ezzel kapcsoltban.


Még egyszer mondom, nem nézek le és nem tartok hülyének senkit sem aki a Fideszre szavazott!


Csak azt nem értem, hogy megint megvárjuk azt, amíg addig fajulnak a tettek, mint az Mszp-nél? Ott is kezdődött a kiszivárgott öszödi beszéddel és sorban tárultak fel a botrányosabbnál botrányosabb törvénysértések.


Véleményem szerint az elkövetkezendő négy év is erről fog szólni, csak most más lesz a főszereplő.


Bár ne erről szólna, de erre nagyon csekély esély van. Valamint továbbra is értetlenül állok az előtt, hogy hogyan sikerült a Fidesznek ekkora fölénnyel megnyerni a választások első fordulóját. E


Ezek szerint tényleg jó valamire az állampolgárokról illegálisan vezetett adathalmaz?

2010. ápr. 13. 15:00
 12/16 anonim ***** válasza:
Legjobb az lett volna, ha el sem megyek szavazni, hanem inkább kivonulok mondjuk a Himalájába egy barlangba, és remeteként élem le az életemet, távol a civilizációtól és annak következményeitől.
2010. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
Még nem, kösz h belinkelted. Vannak benne vicces részek, meg hebeg habog de azért elég jó kis vita volt, sokkal hülyébbek nála akik olyat írnak hogy szakadtak a röhögéstől, stb... na persze.
2010. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Ezen már én is csak röhögni tudok.

A riporternő nagyon ott van, jól megszorongatja a mogyoróit:D

2010. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

hát gyerekek, az a nagy büdös helyzet, hogy bevallom, hogy voltam zsidesz aktivista, és én is csináltam ilyet.

már akkor is mondta a kisfőnököm, hogy ha bárki megkérdezi, h milyen lista van nálam, meg ne merjem neki mutatni.

és valóban, volt 2 féle névjegyzékünk. az egyik, h kihez menjünk csengetni, a másik, hogy ez a bizonyos ember milyen pártpreferenciákkal rendelkezik.


végülis ebből a zsidesz azt tudta leszűrni, h kb hány szavazattal számoljon. egyébként nem sok mindent tud kezdeni az általuk komcsiknak titulált emberekkel, pláne ha biztos pártválasztók...


az meg a másik kérdés, hogy ez marhára etikátlan.

de ha belegondoltok, akkor hány és hányféle lista készül rólunk különböző szempontok alapján...?

2010. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
40%
Minden pártnak van listája. Ebbe bele kéne törődni végre. Amúgy meg nem a hasukra csapva írják össze, hanem a kedves szavazó valahol , valamikor megadta a nevét és egyéb adatait azzal együtt hogy melyik párttal szimpatizál.
2010. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!