Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttad már ezt a videót?

Láttad már ezt a videót?

Figyelt kérdés

Kósa Lajos makogása, mellébeszélése Kubatov Gábor beszédéről


Szerinted mi az igazság?


1.rész:

http://www.youtube.com/watch?v=MrzrAm7sLgo&feature=player_em..


2.rész:

http://www.youtube.com/watch?v=rQQlqEd9N7k&feature=player_em..


2010. ápr. 13. 13:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Én nem hülyéznék le egy olyan embert sem, aki a Fideszre szavazott, mint ahogy elvárom azt is, hogy engem se hülyézzen le senki, mert nem a Fideszre szavaztam.


Egész egyszerűen arról van szó, hogy látva azt, hogy a Fidesz nem tisztességes módon próbál(t) szavazatokhoz jutni, értetlenül állok az előtt, hogy miért szavaz rájuk az, aki rájuk szavaz.


Persze, minden párt ellen lehet kétes dolgokat feltételezni, de nem hiszem, hogy egy olyan pártra kellene bíznunk az ország irányítását, amely nemhogy törvényt sért, még meg sem tudja védeni az igazát.


Ennek ellenére remélem azt, hogy az elkövetkezendő négy év erősödést fog jelenteni Magyarország számára

2010. ápr. 13. 14:04
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez rohadt jó XD
2010. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Eszméletlen jó videó, azért tükrözi a Fidesz színvonalát.


"Őszintén szólva ezt a hangfelvételt és nem LÁTTAM"xDD


2. részben már nagyon meg volt zavarodva, habogott összevissza.

2010. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ne haragudjatok ,de ez nem jó, ez nem vicces.

ez nagyon szomorú, hogy ezek után az emberek hisznek a fidesznek és nem veszik észre, hogy hazudoznak.

2010. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Horribile dictu!Egy párt listát tart?!?!!?!?!

Melyik nem?Szerinted az XY pártra leadott kopogtató céduládról meddig tart kiírni egy CD-re A4-es lapra az adataid és mellérendelni egy telszámot(iwiw bejegyzést,stb)?

Minden párt tart fenn listát és mindegyik tagadja is.

Pl a szocik is:

[link]

2010. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
"Persze, minden párt ellen lehet kétes dolgokat feltételezni, de nem hiszem, hogy egy olyan pártra kellene bíznunk az ország irányítását, amely nemhogy törvényt sért, még meg sem tudja védeni az igazát" javasolj valakit.
2010. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hihető, hogy az aktivisták a saját területükön fejben tudják tartani az összes kovácsnénit, de ahogy ez a szerencsétlen összezavarodott, és aztán még be is támadta a műsorvezetőt, az már rohadt gyanús. (Amúgy az ATV-félék általában véve kapják be, mert aljasul elfogultak, viszont most sem szakmai, sem erkölcsi hibát nem vétett a műsorvezető szerintem.)


Egyébként annak ellenére, hogy a Jobbikra szavaztam, nagyon örülök a Fidesz győzelmének, és a 2. fordulóban értelemszerűen a fideszest fogom támogatni, hogy nehogy az MSZP-s győzzön (mert mondjuk összefog ennek érdekében az MDF-es és az LMP-s tábor is - akár anélkül, hogy központi parancs (visszaléptetés) jelenne meg).

2010. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jah és én ennek ellenére ,hogy tudom listázva vagyok(bár az ajánlószelvényemet a Jobbikra adtam leígy aztán náluk is,csak aztán változtattam)lesz@rom,nekem többet számít más dolgok(nem ezen döntöm el a voksom helyét),mint az hogy akár az összes párt tudja,hogy FiDeSZre szavaztam.
2010. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

14:50 - Nem javaslok senkit, hiszen nem ez a kérdés célja. Azt szerettem volna megtudni, hogy szerinted mi az igazság ezzel kapcsoltban.


Még egyszer mondom, nem nézek le és nem tartok hülyének senkit sem aki a Fideszre szavazott!


Csak azt nem értem, hogy megint megvárjuk azt, amíg addig fajulnak a tettek, mint az Mszp-nél? Ott is kezdődött a kiszivárgott öszödi beszéddel és sorban tárultak fel a botrányosabbnál botrányosabb törvénysértések.


Véleményem szerint az elkövetkezendő négy év is erről fog szólni, csak most más lesz a főszereplő.


Bár ne erről szólna, de erre nagyon csekély esély van. Valamint továbbra is értetlenül állok az előtt, hogy hogyan sikerült a Fidesznek ekkora fölénnyel megnyerni a választások első fordulóját. E


zek szerint tényleg jó valamire az állampolgárokról illegálisan vezetett adathalmaz?

2010. ápr. 13. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!