Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a pártok állami...

Mit szóltok a pártok állami támogatásához, egyetértetek vele? Én NEM.

Figyelt kérdés
/www.origo.hu/itthon/valasztas2010/kampanynaplo/20100412-partok-allami-tamogatasa-2010ben. Html
2010. ápr. 13. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
konkrétan melyik részével nem értesz egyet?
2010. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a helyzes link:


[link]

2010. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
12.42! Kösz, az enyém is jó, mert ugyanaz, csak lejjebb kellett volna beírnom. Még egyszer köszi!
2010. ápr. 13. 12:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Első! Konkrétan azzal nem értek egyet, hogy miért kapnak egyáltalán állami támogatást.
2010. ápr. 13. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:

kérdés, hogy mire fogják használni. mert lehet olyanra is amivel az embereknek segítenek(vagy csak úgy tűnik) és lehet zsebbe is tenni.


De amúgy jah nem biztos, hogy ez annyira jó dolog, főleg most amikor ennyire szarban van az ország.

2010. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amennyi fizut kapnak a politikusok annyibol ha összedobják a kampámypénzt akkor az országon könnyitenek :D Ez már majdnem 1.5 kkk FT
2010. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kapnának, honnan lenne pénzük? A cégektől. Akik meg szépen kérném az állami megrendeléseket. Ígyis az a baj, hogy kevés pénzük van a kampányra és a korrupció melegágya.
2010. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, Amerikában annyi pénze van a pártoknak, amennyit összegyűjtenek a támogatóiktól. Nekem ez szimpatikusabb, mert nem a közösből megy. A korrupció legyőzése örökös feladat marad, nem ezen múlok szerintem.
2010. ápr. 13. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja de amerikában egy picit többen vannak, meg jobban élnek. A magyar emberek nem tudnak erre költeni, hiszen sokan még megélni is alig tudnak.
2010. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!