Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy most a Fidesz-korszakkal jön a Kánaán, és Orbán a Messiás?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 19:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert a Jobbikkal nem jött volna el:))))
2010. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"Miért hiszik azt sokan, hogy most a Fidesz-korszakkal jön a Kánaán, és Orbán a Messiás?"


Boldogok a lelki szegények, mert övéké a mennyeknek országa! :)

2010. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mert ettől már csak jobb lehet.
2010. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

19.38:tévedés.

Csak míg én felszámolok mindent itthon és van annyim,hogy bárhol új életet kezdjek,addig mit csinál az,akinek csak adóságai vannak?

2010. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nemtudom nekem nincs egy fillér adósságom se.
2010. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
akkor miért is volt olyan rossz ez a 8 év?
2010. ápr. 12. 20:07
 17/25 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy sajna itt már egyik sem jobb a másiknál. Én őszinte leszek, sosem néztem szinte semmi politikával kapcsolatos műsort a tv-ben, mondhatnánk úgy is, a kampány totálisan kimaradt az életemből. Elolvastam szinte az összes párt programjának azon részeit, amiben változást várnék és ami engem is közvetlenül érint, aztán ez alapján döntöttem. Abban sem vagyok biztos, hogy 10 éven belül itt bármi is jó irányba fog változni, de mint magyar állampolgárnak, úgy éreztem el kell mennem szavazni, még akkor is ha mindegyik "egy kutya"...
2010. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Munkanélküli vagyok 2003 óta azért rossz.
2010. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%
Attól, hogy nincs adósságom még nem jó az élet.
2010. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

az mszp alatt tönkrement az ország. a jobbik csak kihasználta a fidesz-mszp ellentétet, de a pártjuk nem áll másból mint nagyszájú radikálisokból, csak sajnos egyikből sem nézem ki, hogy kormányozni tudna(plusz nekem személy szerint Morvai Gyurcsány nőben, az egész beszéde, mindene ugyanolyan önelégült, önimádó. előbb tenne a fejére koronát, mint bárki más).

nem kánaánt várunk, sőt, kellenek áldozatok. azt várjuk, hogy elindul valami az országgal. helyesebben nem tőlük. ezt kéne már megérteni, hogy nem azért szavaz valaki a fideszre, mert imádja őket, hanem mert nincs más.

2010. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!