Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fog megerősödni az MSZP,...

Hogy fog megerősödni az MSZP, ha "kihalnak" a nyugdíjasok?

Figyelt kérdés
mert szinte mindenki azt mondja, hogy 2014-re meg fog erősödni.
2010. ápr. 12. 18:12
 1/9 A kérdező kommentje:
úgy értem a mostani nyugdíjasok, akik még éltek a rendszerváltás előtt meg Orbán idejében.
2010. ápr. 12. 18:12
 2/9 anonim ***** válasza:

eltűnik szerintem


lehet nem lesz baloldal ha nem szerveződik egy új baloldali párt

2010. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
nyugdíjasok a fideszre szavaznak
2010. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De cigányok lesznek.... :(
2010. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom. Ha a FIDESZ be csalodnak majd az emberek és nem lesz válság és államcsöd akkor a FIDESZ-esek nagyvalószinuséggel visszamennek az MSZP-hez
2010. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a mostani nyugdíjasok, meg a bolsevik maffiózók kihalnak, az MSZP el fog tűnni, mivel a Kádár-rendszer maradéka.
2010. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az MSZP el fog tűnni, de valami más párt lesz helyette, ami kevésbé baloldali, de mégis inkább bal, mint jobb. Ki tudja, talán majd valamikor az LMP veszi át a helyét. Azzal végül is nagy gond nem is lenne. Igaz, hogy most az MSZP az életbe nem tudná elkormányozni az országot, mert semmi szakemberük nincs, de vannak jó elképzeléseik.
2010. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sry, azt akartam írni, hogy az LMP jelenleg nem tudná elkormányozni az országot.
2010. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak attól mentsen meg minket az Isten, hogy az LMP kormányozzon. oppardon, lehet, ez alatt a 4 év alatt majd meg kell változtatni a nevüket is, mert jó esélyt látok rá, h bebizonyítják, h tőlük sem lesz más a politika... a politika sosem lesz más...
2010. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!