Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódás-e ez, Jobbikosok?

Csalódás-e ez, Jobbikosok?

Figyelt kérdés

Morvai most szavazott először, hogy nem tudta hová kell dobni a borítékot?:D


[link]


Na és mi a helyzet a Vona által emlegetett Jobbikos kétharmaddal? Nem érzitek becsapva magatokat?


2010. ápr. 12. 17:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ez olyan mintha azt kérdeznéd, kutya vagy macskakakit ennék-e inkább...mindkét szélsőség egyformán visszataszító számomra. Akkor inkább lett volna második az LMP.

"


Gondoltam hogy keresel kibúvót...

2010. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

"kitartás? Mi vagy te, Szálasi rajongó?"

És ha igen, akkor mi van?! Talán zavar?!

---


Engem nem zavar, elég baj ez neked...

2010. ápr. 14. 22:23
 33/37 A kérdező kommentje:

"Gondoltam hogy keresel kibúvót..."


Nincs kibúvó. Az MSZP-t eleinte jobban utáltam, de aztán a Jobbik is beállt az orsósviktorozásba, zsideszezni is kezdett, és ezzel az MSZP szintjére tolta magát.

2010. ápr. 14. 22:25
 34/37 anonim ***** válasza:
Azért azt jegyezzük meg hogy a kuruc.info nem egyenlő a Jobbikkal. A zsidesz kifejezés pedig onnan származik, ha jól tudom.
2010. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
27%

"Engem nem zavar, elég baj ez neked..."

--

Miért lenne nekem az baj? De mind1 hagyjuk, nem vagyunk egyformák... Hála a jó ISTENNEK!

2010. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%

egy szót mondok: "parasztvakítás"

Sok embert ismerek akinek ezelőtt semmi ogndja nem volt fidesszel rájuk is szavaztak, most meg ők a fő zsidó ellenség aki miatt halálhörgés-siralom lesz az országban mert már jobbikosok lettek.

Gondolom az ország fele reményvesztett pusztulásban akar élni ha 2/3 ot szerzett.Azt a pár százalékot is csak fúrkálódással és egy kis reklámmal szerezte meg.

2010. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
*a jobbik
2010. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!