Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, akik az mszp-t siratjátok:...

Ti, akik az mszp-t siratjátok: MIÉRT?

Figyelt kérdés
Jó volt nektek idáig? Nehezen hiszem el! Annyi botrány, korrupció, aljasság! Nekem a fizum sokkal jobb volt Orbánék alatt, az mszp-sek meg még a kajajegyet is elvették (a szegény tanárembertől). Ti jól éltetek? Mi a foglalkozásotok?
2010. ápr. 12. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nekem jo volt :D Mindegyikkel eddig :D
2010. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Aki aztmondja jó volt az mind tetves cigány (aki segélyekből élt) vagy szlovák zsidó (aki meg a semmiért kapta a milliókat) vagy nigger (aki azér kapta a pénzt mert a tv ben ugrált és majomnak tettette magát, márha tettette). Én a JOBBIK-ot siratom!
2010. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nem volt jobb az Orbán kormány alatt sem. Nem mondom, hogy az MSZP alatt nem voltak problémáim, de véleményem szerint tisztességes kormányzással a mai viszonyok nem oldhatóak meg pár év alatt. Tehát semmi javulást nem várok a FIDESZ-től sem.
2010. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyáltalán nem volt jobb a Fidesz ideje alatt, egygyermekes családanyaként gyakorlatilag semmi támogatást nem kaptam (a 4 évig végig 4000 forint volt a családi pótlék, az MSZP ezt egyből felemelte hatalomra kerülésekor). Szóval én már csak ezért is siratom az MSZP-t.
2010. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez a kérdés nekem is megfordult a fejemben. Amúgy ha megnézegeted a párt kampányrendezvényeit, jobbára olyan emberekből áll akiknek őgy elmeszesedett az agya, kogy a cipőskanalat nem tudják megkülönböztetni a bejárati ajtótól. Meg persze gondonlom ti is hallottátok ahogy 400Ft-ért megvettek 14 szavazatot, gondolom nem az volt az egyedüli ilyen eset, szóval így csak sikerült leelőzniük a Jobbikot.
2010. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Utolsónak: Az utóbbi két évben nem emelte. A Fidesz meg adókedvezményt nyújtott az egy gyerekeseknek is, amit az MSZP elvett.
2010. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

nem volt jobb, sem most sem 8 évvel ezelőtt.

Viszont becéztek pl. panelprolinak (nem ez a sértés, hanem amit közölni akar vele) és még sok minden más is történt. (ez tényleg csak egy icipici példa)

Persze, mostani, fő szavazóik erre nem emlékezhetnek, mert még gyerekek voltak.

2010. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

14.55-ösnek

Bocs de nekem még nem meszes az agyam, és cipőkanálon sem akarok kisétálni. Igaz az MSZP rendezvényeire nem megyek el, és túl sokat nem kaptam tőlük, de a FIDESZ-től még ennyit sem várok.

2010. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jamesbond ***** válasza:
43%
Nem az MSZP-t siratom, hanem az országot, a demokráciát, a jogállamot, és a szólásszabadságot. A 30 év alattiaknak fogalmuk sincs arról milyen nem demokráciában élni. Majd most megtudják, és nem fognak tapsolni neki.
2010. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dávid ***** válasza:
0%

Az MSZP alatt korrupció, válság, munkanélküliség volt.


De ellenezte a tüntetést, a törvénysértést, a gyújtogatást, a kirekesztést. Orbán meg csak mosolygott, amikor a nyomorékká vált rendőrt vitték el a Tv székháztól, de harciasan elítélte a rendőrök "brutális" fellépését.

2010. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!