Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit Szólsz ehhez? Izraelben...

Mit Szólsz ehhez? Izraelben Lenácizták a Magyarpártoló Jobbikot és Vona Gábort!

Figyelt kérdés

Ugyanakkor uszitásuk ellenére címlapon elismerték hogy,


"A szép szavak mögött azonban egy antiszemita és fasiszta párt rejtőzik, amely rendszeresen uszít a cigányok és

>>a Magyarországot uralmuk alá hajtó<< zsidók ellen"


[link]


Mekkora kiforgatás már ez..


2010. ápr. 12. 14:07
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Boston, Chichago, Washington, vagy Los Angeles miért nem aggódik ?


:D

2010. ápr. 12. 15:06
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ez valószínűleg lassítani fogja a kikászálódást a gödörből. "


Ezt elképzeltem:


Jön a gonosz multi és aszongya: menjünk Móra, ott alig kell adózni, meg a Zemberekis semmi pénzekért szétdolgozzák magukat - nekünk.


És tényleg milyen jó lenne, mert idejönne még egy 8. kereskedő multi, amelyik mondjuk a kisebb boltokra lenne ráállva, ilyen Tesco Express stílusban, tudjátok. Mit is érne el? Tönkre menne egy rakás kiskereskedő, akik amúgy nem kiviszik a profitot, hanem itt költik el Món, ráadásul adóznak is (többé-kevésbé...). De jót tenne a gazdaságunknak, tényleg!


Aztán eszébe jut a gonosz multinak, hogy: de vájjá, mert van valami szélsőséges extremist, nationalist party a parlamentjükben! Képesek lesznek és még tájékoztatják az amúgy nyilvánvalóan nem kell nekik semmi trükkök százairól tudniuk lakosságot, hogy mekkora görénységre készülünk az imádott pénzért! Lehet, hogy nem kajálják be a jól megszokott "mi csak munkahelyeket fogunk teremteni, mert ti úgysem vagytok rá képesek" szöveget?? Lehet, kiderülne, ha lefizetünk ezt-azt egy-két faja adótörvényért cserébe?? Lehet, hogy így már hiába antiszemitázunk?? Áhh, hagyjuk... Menjünk inkább Zimbabwébe, a magyarok után ők a leghülyébbek.


De rosszul járnánk:)


Fú, milyen demagóg voltam, neeem, nem a New York Times... Én.

2010. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
"Uszít a cigányok és a zsidők ellen".Elgondolkodott ezen valaki ebben az országban,hogy ezzel a két különálló fajjal mi a probléma.Egy kicsit unom már,hogy ha kirabolnak az cigány volt és senki nem tesz semmit,amikor oldalba szúrtak,cigány volt és ismét senki nem tesz semmit,mert a szegény cigánynak vannak JOGAIK.Ha munkát ajánlanak nekik isten őrizz,hogy dolgozzanak.Amikor reggel megyek dolgozni akkor kiröhög,hogy képes vagyok havi 120ezer ft-ért felkelni és dolgozni menni.Mert Ő 150ezret kap állambácsitól,hogy otthon mereszti ,és tanitja a 8 kölkét hogyan kell lopni,csalni,hazudni,gyilkolni."Ha ennyi pénz kapok miért menjel el dolgozni?"Igaza van miért is menne?Hiszen aki dolgozik attol el lehet venni valamilyen adóba,majd a dolgozó fizeti a cigány segélyét.De ha fehér embernek kellene segítség akkor az még ki is nézik,és megszólják.Kedves külföldi idiotáknak halvány fogalmuk nincs arrol,hogy mit írnak.Be kellen költözniük valamelyik városka cigányok lakta negyedébe és akkor megtudnák ,hogy miért is van cigánygyűlölet M.O-n.És hogy a jobbik min is akar változtatni.Amit sűsgösen el kellen kezdeni.
2010. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Vártam már ezt a cikket! Ez számunkra - jobbikosok számára - egy pozitív kritika! Inkább írták volna azt, hogy Vona Gábor egy nagyszerű hazafi? A nagy lótúrót, ennél jobbat nem írhattak volna! :)
2010. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Jön új városokba a tesco;auchan és a többi....Lesz sok munkahely.Szuper.Természetesen adókedvezmény jár nekik,mint minden külföldinek cégnek aki ide beteszi a lábát.Az E.U többi országában ez azért nem így van,de NÁLUNK IGEN.Sokan fognak dolgozni?Ez is OK.Mennyi pénzért is ?Minimálbér?a legjobb esetben.De milyen jó ez is.Természetesen ez az euban sincs így.Itt nálunk minden eus csak a fizuk nem és az adók.A két lényeges dolog.Ez biztos csak véletlen:)

Na szóval,itt vannak a multik,adót nem fizetnek ,minimálbérért dolgoztatnak és minden nyereséget visznek haza,mert hiszen Ők nem magyar cégek,nekik ehhez az országhoz nincs közük.Ez aztán a jó befektetés ennek az országnak.Biztosítunk helyet a külföldi multiknak,még mi fizetünk nekeik,hogy jöjjenek ide,mindezt puszira.

Az elkövetkezendő 4 évben sem fog ez változni.Elszomorító.

2010. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 jamesbond ***** válasza:
19%
Náci, fasiszta, nyilas. Válassz, mind igaz rájuk.
2010. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért ez a nagy felhördülés, hogy egy "szélsőjobb párt" bekerült a parlamentbe... Angliában, Franciaországban, Svájcban, Finnországban, Romániában már rég ennél sokkal "szélsőjobbos" pártok benn vannak a parlamentbe, Szlovákiában ők KORMÁNYOZNAK. Mért pont Magyarországon van minden külföldi sajtó felháborodva? Izrael meg mindenkit lenáciz, szerintem már majdnem minden ország megkapta ezt a jelzőt tőlük (az antiszemitával egyetemben) ha nem tetszik nekik, csodálkozom, hogy nem unták még meg :D
2010. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
19%
Mintha a Trabantot autónak nevezném. Szégyen, de a tények makacs dolgok! A Trabi autó, a jobbik náci. Ennyi. Optimális bronzérmes társaság.
2010. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Amúgy mi bajod a nácizmussal?


Ugyanaz mint a Talmud!!



A Különbség csak az, hogy az egyik veled van, a másik pontosan ellened!!!


Egyáltalán olvastad valamelyiket is??



ma 15:25 nak..


Nagyon is jól tudják ezt a külföldiek!! Nagyon jól tudja irak, hogy hogyan döntse romba az országokat a cigányság "felemelésével" és aztán vegye át felettük a hatalmat!


Spanyolországgal is próbálkoznak már, az EU 10 millió eurós támogatást különített el a Spanyol romák "felzárkóztatására" Csak a Spanyol emberek nem hülyék, nem hagyják magukat mert látják mi lesz ebből!!!

2010. ápr. 12. 17:23
 30/32 A kérdező kommentje:
Vagy Irak már, Izraelt akartam írni..
2010. ápr. 12. 17:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!