Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ti hogy látjátok ezt?

Jobbikosok! Ti hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés
Hol van a 2/3-os jobbikos győzelem? Nem csalódtatok?
2010. ápr. 12. 12:22
1 2
 1/19 BeerHunter ***** válasza:
91%

Akinek van némi rálátása az erőviszonyokra, az nem várt 2/3-os Jobbik győzelmet.

Papírforma.

2010. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalódtam, örülök, hogy bekerültek a parlamentbe, én nem számítottam 2/3-os jobbikos győzelemre. Viszont azt kicsit sajnálom hogy az MSZP-t nem előzték meg. De ez van:) Nem leszek öngyilkos:D:D
2010. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Aki bevette a jobbik győzelmet az nagyon hülye lehet már bocsánat...
2010. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Fideszesként én sem örülök, hogy az mszp-t nem sikerült legyűrni a jobbiknak....

Viszont tegnap a Balczó Zoltán arról nyilatkozott, hogy a hírtv milyen jó, mert minden pártot enged nyilatkozi, a hülye morvai meg megint nekiállt nyüszíteni, mint egy kisgyerek, ahelyett hogy a kérdésekre válaszolt volna...

2010. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ki és mikor beszélt 2/3-os jobbikos győzelemről, tudtommal ez a fidesz mániája volt... én százalék szinten kb ennyit vártam (20-at mondtam, ha megkérdezték), de az őszintén lelomboz, hogy az mszp még mindig többet kapott...számomra ez felfoghatatlan, hogy vannak még emberek, akik bennük bíznak
2010. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
NEM! És a jobbik megmutatja,hogy kell ellenzékben viselkedni,és igencsak kellemetlen lesz a korrupt politikusoknak,hogy ezentúl figyeli öket valaki.Simán megelőzték volna az mszp-t ha nem indúl lejáratókampány,és hazugságáradat és biztosították volna a médiaszereplést miniszterelnökjelölt vitát.de nem baj a jobbik belelát kicsit a kulisszák mögé legalább és borul a bili :)
2010. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Vona Gábor mondta, hogy a FIDESZ veszélyezteti a jobbik 2/3-os győzelmét! Szelektív a memóriátok jobbikosok!

Igen, Morvai nagyon hülyén viselkedett a Hír tv adásában.

De Lendvai se volt semmi egyből Kubatovot emlegette, ahelyett, hogy saját magukkal foglalkoztak volna.

2010. ápr. 12. 12:33
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez nagyon szép eredmény, hiszen sikerült a jobbiknak annyi szavazatot gyűjtenie, mint egy olyan pártnak, aki 8 évig irányított.

Morvai Krisztina pedig nagyon szimpatikus volt, amikor a Hír TV-s riporternek beolvasott. Undorító volt, hogy alig esett szó róluk, próbálták őket lejáratni, ha több lehetőséget kaptak volna, hogy bemutatkozzanak, megelőzték volna az mszp-t is. Szerencsére kezd kinyílni az emberek szeme és füle, inkább kimennek az utcára és beszélgetnek egymással, minthogy a médiának higgyenek.

2010. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Nézd, mimdegy ki kapott több szavazatot. Innentől már a Jobbik kormányoz :)
2010. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez egy kiragadott mondat egy teljes szövegből tudtommal. És azóta ezen lovagol az ország.
2010. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!