Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz az...

Szerintetek a Fidesz az MSZP-vel vagy a Jobbikkal fog jobban kijönni?

Figyelt kérdés
Úgyértem, ha mondjuk teszem azt a Jobbik/MSZP beterjeszt egy törvényjavaslatot, akkor melyiknek lesz nagyobb esélye, hogy a fidesz elfogadja? Most a törvényjavaslat tartalmától eltekintve, pusztán pofára megy a dolog. Ilyen alapon kivel fog "haverkodni" a fidesz?
2010. ápr. 12. 11:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Min a kettő, a Fidesz és az MSZP is, csak a nagytőke marionett bábja, semmi más. Semmi különbség a kettő között, és a mázon kívül ugyan az fog menni mint eddig.

Lesznek néhányan " akik a tűz körül ülnek" akiknek jobb lesz de az ország 90% a, még mélyebbre süllyed.

2010. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Sehogy.

Abszolut hatalmat kaptak.

Nézzetek már utánna,mi az,amikor valaki úgy kormányoz,hogy nem kell senkivel egyezkedni,ha véghez akar vinni valamit.

66

2010. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
66, mintha egypártrendszer lenne.
2010. ápr. 12. 11:58
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízok a Fideszben, az MSZP is rossz, persze, de ők ugyanaz. Amúgy azt hallottam, hogy a Fidesz nem egységes, szóval meglátjuk, de ha ez így van, akkor ketté fog törni.
2010. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát most eljött az idő!Remek alkalom a Jobbiknak bizonyítani a jó akarások tömkelegét!Az Mszp csak nyalogatja egyenlőre a sebeit, szarik az ország jólétére, ahogy ezt mindenkor tette!Én bízom a Jobbikban!De csak egyszer!
2010. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem mintha,hanem az lett.

Én emlékszem milyen volt...akkor is azt mondták,hogy értünk csinálják.Hát köszönöm,most még egyszer megkaptuk.

66

2010. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a Fidesz senkivel se akar haverkodni a KDNP-n kívül. Sokat tanult a vezetés, és elítélik mind a bolsevik MSZP-t, mind a szélsőjobb Jobbikot.


Szerintem jót röhög mindkettőn és létrehoz egy racionális intézkedést!

2010. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%
Bárkivel együtt fog működni a FIDESZ, ha az érdekei úgy kívánják meg. A politika már csak ilyen. Nincs könnyű dolga az új kormánynak. Egyszerre kell megküzdenie az úgynevezett baloldallal (valójában az MSZP nem baloldali párt) és a szélső jobboldallal, miközben nem hozhat túl népszerű döntéseket a rossz gazdasági állapot miatt. Viktorra ősszel már ugyanazt fogják kiabálni az utcán, amit a Gyurcsányra. Mindezek mellett drukkolok nekik, hogy sikerüljön az országot kirángatni a válságból.
2010. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
bocsi,hogy ide,arra van esély ,h a második fordulón a jobbik összeszed annyi szavazatot,hogy az mszp-t megelőzi?(ha hülye kérdés, nézzétek el,ez életem első szavazása:D)
2010. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!