Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mikor kezdi el a fidesz...

Vajon mikor kezdi el a fidesz (még jobban) diszkriminálni az állami dolgozókat akikről az adatbázisuk alapján tudják, hogy nem fideszes?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Semmikor. Demokratikus pártról beszélünk.


A skizofréniára pedig már létezik hatásos gyógyszeres kezelés.

2010. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem neked üldözési mániád van, ilyen hülye kérdést.

És majd jön értük a nagy fekete autó? :))

2010. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem lesz diszkrimináció. Ha megfelel a munkára, akkor marad a helyén, akár jobbikos vagy akár mszps.
2010. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden párt időről időre kitöltet véletlenszerűen emberekkel kérdőíveket az utcán/rendezvényeken. Ezeket az adatlapokat azok töltik ki, akik vállalják, hogy adataikat rögzítik és pl. szórólapokat is küldhetnek a címükre.


Ezeket a kérdőíveket senkinek nem kötelező kitöltenie. Gondolj bele: ha te nem töltesz ki ilyen kérdőívet, akkor mégis honnan tudná bárki is, hogy kire szavazol?


Minden pártnak vannak efféle adatbázisai és ha a Jobbik végső kétségbeesésében nem verte volna ilyen nagy dobra ezt a húdenagy hírt, akkor senkit nem is érdekelne.


A munkahelyemen az igazgató is tudja, hogy melyik pártra szavazok, és?

2010. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Elég hamar.

Ha hallgattátok volna ma reggel a Kossuth rádiót,nos abban,csupán annyit ígért a fidesz,hogy miharabb nekiállnak a programokhoz,ami a válságkezeléshez kell.Miután a sok birka rájuk szavazott,így csont nélkül fog menni nekik.


Az elsőnek:a demokráciának tegnap lett vége.

Tegnap éjjel Orbán azt mondta szerényen kell majd kormányozniuk,ma reggel Mesterházynak a felhívására annyit válaszolt,hogy felesleges bárkivel is szóba állnia,amikor egyedül is dönthet...

Ez pedig nem demokrácia!

(az gondolom már kiderült,hogy egyforma százalék ellenére két különböző ember vagyunk)

2010. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem üldözési mánia, politika. Tegnap elkezdődött. Sok szerencsét!
2010. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kellene ilyen lekezelően válaszolni a kérdezőnek ,mert sajnos igaza van. Ha nem tudtok valamiről ,attól még az létezik. Én is tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést,és többen azt hitték kamukérdés...Ahol én lakom, ott nem létezhet más ,csak a Fidesz, mert a p. mester is az...Már több MSZP-st elküldött a m. helyéről, és a Jobbikosok pedig nem kaphatnak munkát az önkormányzatnál....Én is félek...Nyilván van tartva,ki NEM a f-nek adta le a kopogtatócédulát,és az ellenség nekik!Kötelező volt Nekik leadni. Azért nem mer senki tenne ellene,mert messzire elnyúlik a keze,és még a megyében se kapna állást az illető...Sajnos ez van,aki nem akarja elhinni,úgyis hiába bizonygatom...
2010. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az mszpsek értelmi fogyatékosok és nem azért rúgják ki őket mert mszpsek hanem mert értelmi fogyatékosok.
2010. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha az összes párt listáján fent vagyok, mert kitöltöttem a kérdőívüket :))
2010. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lesz semmi megkülönböztetés, akár faji, akár vallási vagy épp politikai nézet is legyen az.
2010. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!